Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

AKTIVNÍ RODIČE

CHCETE SE PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ A SPORTOVÁNÍ VAŠEHO DÍTĚTE?

Můžeme Vám předat zkušenosti v oblasti sportovní výchovy dětí a dobře víme, že bez spolupráce s rodiči to nemůže fungovat. 

Chceme se s Vámi setkávat nad klíčovými tématy, která pomohou vybudovat u našich hráčů a hráček dlouhodobý a pozitivní vztah ke sportu.

TRENÉŘI Z ŘAD RODIČŮ

Máte čím přispět k trénování hráčů a hráček florbalu Sokolov? Rádi Vás tu uvítáme. Nejen, že se zapojíte a budete blíž dění klubu. Zároveň poznáte klub z jiné stránky. 

SPONZORING

Fandíte nám a máte možnost našemu klubu finančně nebo materiálně pomoci? S dotazy na vzájemnou spolupráci kontaktujte našeho manažera na e-mailu: sivak@florbalsokolov.cz

ČLÁNKY A FOTKY

Máte na turnaji fotoaparát nebo kameru? Baví vás psát články? I takto lze klubu, a především trenérům pomáhat. Stačí jen po turnaji poslat článek nebo fotky svému trenérovi nebo přímo na e-mail: sivak@florbalsokolov.cz. Děti se rádi vidí na sociálních sítích a rádi si o sobě i něco přečtou.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ

Muži A | Sobota 26.09.2020
Florbal Sokolov - Florbal Teplice
 
Muži A | Sobota 03.10.2020
Florbal Sokolov - DDM Dynamo Teplice
 
Muži A | Sobota 10.10.2020
TJ Lokomotiva Louny - Florbal Sokolov
 
Muži A | Sobota 17.10.2020
Florbal Sokolov - FBC Slavia Praha
 
Muži A | Sobota 24.10.2020
Florbal Chomutov B - Florbal Sokolov
 
Kde nás najdete na internetu?
   
CELOROČNÍ NÁBOR
Přijímáme chlapce a dívky již od 5 let. Více ZDE.
 
         RSS