Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VIZE KLUBU

Prioritně budovat tým - děláme týmový sport a k tomu chceme svěřence vést - zažít radosti i úskalí týmového sportu. Možnost spolehnout se jeden na druhého. Tomuto modelu se snažíme zamést cestu, nastavujeme mantinely a utváříme hodnoty, stejně tak hranice pro nejlepší možný tým- týmového ducha. 

Chceme udržet hráče u tohoto sportu, ukázat jim jeho ryzí tvář, snažíme se zatraktivnit tréninky - ať už různorodostí, soutěžemi, zábavou, odměnou, pochvalou, pomocí, FAIR - play: vedeme své svěřence k čisté myšlence sportu, vracíme se k základům férové hry a v týmu nesneseme bezpráví, šikanu, posměšky, zákeřné fauly, faleš, výmluvy a neslušné chování! 

Uvědomujeme si, že nevychováváme pouze sportovce, ale také lidi. Mnohdy jsme jedinou autoritou v rodině, na koho svěřenec dá a taky šancí, něco s jeho životem udělat. Pokud je potřeba pomůžeme i na osobní úrovni, ke svému svěřenci se nikdy nestavíme zády. Zajímají nás jeho školní výsledky, chceme-li, aby hrál, musí fungovat hlavně ve škole, potažmo v normálním životě. 

Patriotismus: klub stavíme do popředí, na tréninky si zveme ikony klubu, navštěvuji klubové zápasy jiných kategorií, spolupracujeme s trenéry vyšších i nižších kategorií, proplétáme klubové vztahy jak hráčů, tak trenéru. Jestliže není dostatek speciálních tréninků, tak nezapomínáme na brankáře, věnujeme jim značnou pozornost, jelikož se jedná o pilíře jednotlivých týmů. Své ostatní kolegy bereme jako členy sportovní rodiny, uvědomujeme si, že cesta jednoho svěřence vede přes mnoho trenérů a úspěch přijde jen tehdy, je-li spolupráce jeho vůdců na kvalitní úrovni. Vše souvisí se vším, z každého přípravkáře bude jednou dospělý profesionál. Respektujeme, pomáháme a komunikujeme!!! Své profesní problémy a dotazy směřujeme k vedení klubu, kterému se zodpovídáme. 

Komunikujeme a spolupracujeme s ostatními sportovními kluby, nejen z florbalového prostředí. Jednáme s nimi na úrovni a totéž čekáme od nich, nechceme být ničí „farmou“. 

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ
Aktuální články
Natoč a nahraj domácí trénink. Označ nás na instagramu @florbalsokolov a vyhraj cenu.

Nahraj originální video z domova, jak trénuješ nebo jaké cvičení jste vymysleli pro vaše děti s florbalovou tematikou a označ...

 
UKONČENÍ SEZÓNY 2019/2020

Vzhledem k vážnosti současné situace a vyhlášení nouzového stavu Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení veškerých...

 
Dorostenci 3 body od vítězství v 2.lize!!!

3.body dělí naše dorostence od vítězství v 2.lize. Rozhodující utkání se uskuteční 28.3.2020 v Plzni.

 
CHCETE SE PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ A SPORTOVÁNÍ VAŠEHO DÍTĚTE?
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Rozhovor s manažerem klubu
 
Tour de Club
 
Nabídka minidresíků
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
CELOROČNÍ NÁBOR
Přijímáme chlapce a dívky již od 5 let. Více ZDE.
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS