Muži přijeli z Domažlic bez bodu. Dorostenci připsali další tři body.

Dorostenkám se zápasy v Kadani nepovedly. Přípravka odehrála další turnaj tentokrát ve Varech.

Muži jeli po zlepšených herních výkonech a prvních bodech z předcházejícího kola do Domažlic, kde si brousili zuby na tým Goril z Plzně. Ta ovšem přijela se zesílenou sestavou. "První třetinu bych mohl s klidným svědomím říct, že jsme byli lepším týmem. Měli jsme spoustu vyložených šancí před brankou soupeře, ovšem bez správného zakončení.  Zatímco soupeř nám udělil lekci z produktivity, kdy asi z 5ti střel doputoval míček skrz klubko hráčů do naší branky hned čtyřikrát. Druhou a třetí třetinu jsme se snažili tlačit soupeře, ale ten využil opravdu snad každé naší chybky a proměnil své úniky.

Do druhého zápasu proti domácímu týmu Domažlic jsme se zbytečně drželi zpátky a nechávali soupeře pohodlně dojít až na naší polovinu, kde už čekali pouze na své příležitosti, které dokázali celkem pohodlně proměňovat. Naopak naší defenzivní hrou jsme se okrádali o cenné metry a po zisku míčku vždy chodili do připravené obrany.

Musíme se snažit naučit nebát se soupeřů a začínat napadat soupeře už na jejich polovině pokud chceme myslet na nějaké další body v této soutěži."

Zhodnotil: Michal Vaněk

Dorostenci vyrazili v sobotu do Šťáhlav, kde vybojovali další tři body ze dvou zápasů. Shrnutí nám zaslal trenér Martin Hofer: "První zápas proti Domažlicím jsme hráli pouze první třetinu a 38 sekund na konci poslední třetiny. Zbytek zápasu jsme odehráli laxně a tak soupeř trestal naše chyby. Z tohoto důvodu jsme tento zápas prohráli.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti FBC Plzeň s cílem vyhrát a hlavně změnit přístup k celkovému zápasu. První třetina ovšem dopadla lépe pro soupeře a my prohrávali 0:2. Do dalších částí jsme ale vstoupili lépe a soupeře fyzicky vyčerpali a tímto způsobem celý zápas výsledkově otočili v naše zasloužené vítězství."

Dorostenky jely do Kadaně, kde hrály proti domácí Kadani a následný zápas proti Podbořanům. Ani jeden ze zápasu holkám bohužel tentokrát nevyšel a naše dorky se nám vrátily domů bez bodů.

Přípravkáři si jeli užít sportovní dopoledne do Karlových Varů, kde hlavním cílem nejsou výsledky, ale prožitky ze soutěžení a kde si můžou vyzkoušet své nově nabyté finty z tréninků :).  Všichni děti si turnaj užily a jely domů správně unavené :).