Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci v Plzni úspěšní

31.01.2016 | Tomáš Abrhám

Starší žáci se přesouvají zpět do silnějšího výkonnostního koše, díky dvěma výhrám ve skupině a zvládnutému finále proti Klatovům.

V základní skupině Sokolov porazil Karlovarské Hurikány 5:0 a poté si smlsnul i na Slavii B a to poměrem 7:1. V dramatickém finále prokázal Sokolov lepší technickou vyspělost a porazil Klatovy 3:2.

Turnaji předcházel menší problém s trenéry. Hlavní trenéři Gasparik a Mosler měli ten den své soutěžní utkání v Chomutově a tak bylo nutné najít náhradu.Dostal jsem tedy nabídku, kterou jsem zprvu nechtěl přijmout kvůli zranění nohy, ale naštěstí se situace vyvinula tak, že jsem nabídku přijal.
Proč říkám naštěstí? Ten týmový výkon za to stál a přesně pro tohle ten sport děláme, není-liž pravda?

Brankáři Pokorný a Radkov neměli v prvních dvou zápasech tolik práce, ale přesto vychytali pár jistých gólových situací soupeře. Byli přesně to, co od nich celý tým potřebuje : spolehliví. Pokorný následně vychytal i finále, které držel po celou dobu pevně v rukách.
V obraně dojde vždy k nějakým hrubkám, jinak by víceméně všechny zápasy končily nula k nule. Avšak dozadu se hrálo v pěti a velmi spolehlivě. Křídla se vracely v plné rychlosti až na velké brankoviště a tak to má být. Přechod do útoku velmi efektivní a zároveň jednoduchý, po mantinelech až k bráně. Zakončení a řešení přečíslení - skvělé. Opravdu dlouho jsem neviděl tak pěkné branky v podání Šaška, Hlavsy, Sýse, Kadlece či Lejbové. 
V pěti se bránilo, v pěti se útočilo, to byl hlavní důvod úspěchu. Našel bych pár směrů kde se dá přidat, ale trenéři to mají evidentně pevně v rukách a poradí si :-) 

Pokud mohu někoho vyzvednout a pochválit extra, bude to Kryštof Kadlec. A to hlavně za tu snahu ve finále proti o hlavu větším soupeřům!

T. Abrhám 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS