Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost přivezl z Klatov dvě důležité výhry!

18.01.2016 | Štěpán Mosler

I přesto, že dorostenci odjeli na zápas do Klatov v pouhých osmi lidech, přiváží plný bodový zisk. Brzký ranní odjez a ani tři omluvenky na poslední chvíli nezastavili naše borce ve výborném výkonu, který předvedli proti největšímu soupeři v boji o tížený postup.

Bezchybný výkon do obrany a smrtící baníkovské útoky, to byla největší zbraň v zápase proti Slavii Plzeň B. Po třetinách 3:2, 4:1 a 2:2 kluci vyhráli celkově poměrem 9:5. Samozřejmě to nebylo zadarmo. Sil v tak málo lidech rychle ubývalo, a tak se trenér Izakovič rozhodl do druhého utkání nasadit do pole brankáře Červenku.

A co se nestalo. Právě Červenka ukázal, že je pro tento den katem plzeňských. Nejen že v zápase s béčkem nepovolil soupeři vstřelit více jak 5 branek, on navíc ve druhém utkání proti plzeňskému C týmu vstřelil hned dva góly a jako třešničku na dortu přidal navíc další dvě asistence! I díky němu tak náš tým vyhrál přesvědčivě 9:2.

V dalších zápasech se dorostenci představí 7.2.2016 v zápasech proti Klatovům a Domažlicím.

sestava: Davídek, Červenka (2+2) - Slezák (2+0), Lejba (1+1), Sýs (1+1) - Mikeska (4+0), Vojáček (4+1), Kaňka (3+6), Hlavsa

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS