Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SUPERLIGA V KARLOVÝCH VARECH 23. 1. 2016

14.01.2016 | Štěpán Mosler

Florbalový klub FB HURRICAN z Karlových Varů má bohatou historii, jehož začátky sahají, až do roku 1998. V současné době tento oddíl, který co v počtu družstev přihlášených do soutěží České florbalové unie, patří na absolutní vrchol karlovarského týmového sportu. Možná i proto, že již jedenáctým rokem úzce spolupracuje se ZŠ Konečná. V letošní sezóně úspěšně reprezentuje město celkem 11 družstev. Z toho 8 dětských (přípravka až starší žáci), 2 mládežnická (dorost a junioři) a jedno mužské.

Tento ambiciózní klub se v rámci propagace florbalu v Karlových Varech rozhodl, že v sobotu 23. ledna 2016 v Hale míčových sportů za KV Arenou zorganizuje jedinečný florbalový svátek.

Od rána zde budou běhat za děrovaným míčkem ti nejmenší, pak se představí florbalová mládež a dívky.
Odpoledne sehrají domácí florbalisté zápas 14. kola Národní ligy proti Chomutovu.
Večer přijde na řadu opravdu florbalový bonbónek ve formě 19. kola Tipsport Superligy mezi ACEMA SPARTA Praha a Bulldogs Brno. V přestávkách bude bohatý doprovodný program.

V letošní sezóně se mužskému týmu velmi daří. V současné době figuruje na prvním místě tabulky Národní ligy – divize západ, kdy má na svém kontě po dvanácti kolech 33 bodů z 39 možných. Určitě i proto, že poprvé za 17. let své existence hraje domácí zápasy opravdu doma v Karlových Varech. Po vybudování městské sportovní haly na míčové sporty se od září ukazuje před svým publikem. Do hlediště si například v Poháru České pojišťovny proti FBŠ Bohemians našlo cestu přes 360 diváků. Superligový zápas bude možno v Karlových Varech uskutečnit díky partnerské spolupráci s týmem ACEMA SPARTA PRAHA v jehož dresu se představí i dva karlovarští odchovanci Martin Beneš a Miroslav Šnajdr, které požene za vítězstvím, doufejme rekordní počet diváků.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS