Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SUPERLIGA V KARLOVÝCH VARECH 23. 1. 2016

14.01.2016 | Štěpán Mosler

Florbalový klub FB HURRICAN z Karlových Varů má bohatou historii, jehož začátky sahají, až do roku 1998. V současné době tento oddíl, který co v počtu družstev přihlášených do soutěží České florbalové unie, patří na absolutní vrchol karlovarského týmového sportu. Možná i proto, že již jedenáctým rokem úzce spolupracuje se ZŠ Konečná. V letošní sezóně úspěšně reprezentuje město celkem 11 družstev. Z toho 8 dětských (přípravka až starší žáci), 2 mládežnická (dorost a junioři) a jedno mužské.

Tento ambiciózní klub se v rámci propagace florbalu v Karlových Varech rozhodl, že v sobotu 23. ledna 2016 v Hale míčových sportů za KV Arenou zorganizuje jedinečný florbalový svátek.

Od rána zde budou běhat za děrovaným míčkem ti nejmenší, pak se představí florbalová mládež a dívky.
Odpoledne sehrají domácí florbalisté zápas 14. kola Národní ligy proti Chomutovu.
Večer přijde na řadu opravdu florbalový bonbónek ve formě 19. kola Tipsport Superligy mezi ACEMA SPARTA Praha a Bulldogs Brno. V přestávkách bude bohatý doprovodný program.

V letošní sezóně se mužskému týmu velmi daří. V současné době figuruje na prvním místě tabulky Národní ligy – divize západ, kdy má na svém kontě po dvanácti kolech 33 bodů z 39 možných. Určitě i proto, že poprvé za 17. let své existence hraje domácí zápasy opravdu doma v Karlových Varech. Po vybudování městské sportovní haly na míčové sporty se od září ukazuje před svým publikem. Do hlediště si například v Poháru České pojišťovny proti FBŠ Bohemians našlo cestu přes 360 diváků. Superligový zápas bude možno v Karlových Varech uskutečnit díky partnerské spolupráci s týmem ACEMA SPARTA PRAHA v jehož dresu se představí i dva karlovarští odchovanci Martin Beneš a Miroslav Šnajdr, které požene za vítězstvím, doufejme rekordní počet diváků.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS