Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlédnutí za výsledky jednotlivých týmů po půlce sezony

29.12.2015 | Štěpán Mosler

Muži A - Tým, který v minulém roce zachraňoval účast v soutěži v posledních kolech, konečně zaujmul postavení v tabulce, které mu sluší a právem patří. Po odehraných 13 zápasech je elitní tým mužů na pěkném 4. místě soutěže a nebýt zbytečných bodových ztrát, mohlo to být ještě daleko lepší. 

Za zmínku stojí především výhra proti prvnímu týmu soutěže Slavii Plzeň, kterou jsme porazili 6:4. Tým opět bodově táhne hrající trenér Abrhám, který se 45 kanadskými body za 25 branek a 20 asistencí vede také  bodování celé soutěže. Tým také netrpělivě vyhlíží návrat opor Šafránka a Soukupa, které stále trápí dlouhodobé zranění. V posledních zápasech se týmu příliš nedařilo, když prohrálo hned tři utkání v řadě. Tuto nelichotivou sérii se pokusí ukončit 16.1. proti České Lípě B a o den později proti Liberci B. Oba zápasy se odehrají v tradičním "domácím" prostředí v hale ve Františkových Lázních.


Muži B - Béčko mužů plní očekávání a po osmi odehraných zápasech zaujímá pátou pozici v soutěži. Tým,  podporován juniory, střelecky opět táhne hrající trenér Izakovič, který stihl zasadit soupeřům už 12 přesných tref. Další utkání čeká béčkaře již 9.1., kdy ve Františkových Lázních potkají Klatovy a Toužim.

Junioři - Junioři jsou nově součástí středočeské soutěže juniorů. Start týmu v pražské soutěži byl opřen vlnou nejasností. Junioři se však startu v kvalitnější soutěži nezalekli a po deseti zápasech, ve kterých si připsali osm výher, se usadili na skvělé průběžné 3. pozici v soutěži, což je určitě úspěch. Tým těží především z podpory kvalitních dorostenců. V dalším průběhu soutěže se ovšem trenér Izakovič bude muset obejít bez opor Cinka a Boroliče, kteří odchází na hostování do Karlových Varů. Dorostenci se tak můžou těšit na ještě daleko větší prostor ve hře a bude zajímavé sledovat, jak se s touto situací vypořádají. Další zápasy čeká juniory hned v sobotu 9.1.

Dorost - Letos se v týmu sešel kvalitní kádr a tak jediným cílem dorostu byla výhra v soutěži a postup o ligu výše. To se zatím úplně nedaří, když dorostenci jsou na průběžné druhé pozici za Slavií Plzeň B. Tým táhne střelecky především Vojáček. Mrzet může především remíza z posledního zápasu s Klatovy, ke kterému odcestovali pouze 4 dorostenci. Zbytek kádru museli doplnit starší žáci a to se na výsledku podepsalo. Za neúčast ostatních dorostenců může kolize juniorského turnaje, ale také různé nemoci a vánoční výlety. Doufejme, že do dalších zápasů nastoupí dorostenci v plné sestavě a naplní tak pozici favorita soutěže. Další, veledůležité utkání čeká dorostence 17.1. kdy se utkají právě s první Slavií Plzeň B. Tento zápas může rozhodnout v podstatě o celé sezoně.

Starší žáci - Starší žáci se nově představili v košovém systému turnajů. Ze začátku se hráčům nedařilo přenést výkony z tréninků do zápasů, což vyvrcholilo blamáží v domácím turnaji, kde vysoko prohráli se Sokolem Plzeň IV a poté i s Domažlicemi. Od té doby ovšem nastal zlom. Výkon a především výsledky týmu se začínají zlepšovat, což potvrdil poslední turnaj, který se odehrál v Karlových Varech. Další turnaj, ve kterém se představíme v prvním výkonnostním koši, se odehraje v sobotu 9.1. ve Šťáhlavech a soupeři ve skupině nám budou Fbc Plzeň B a Slavia Plzeň. Cílem je určitě udržení prvního koše.

Ohlednutí za výkony mladších kategorií přineseme v nejbližších dnech. Za celý tým TJ Baník Sokolov Vám přeji krásné prožití zbytku vánoc a co nejšťastnější, sportovní rok 2016! Nezapomeňte nás nadále podporovat.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS