Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlédnutí za výsledky jednotlivých týmů po půlce sezony

29.12.2015 | Štěpán Mosler

Muži A - Tým, který v minulém roce zachraňoval účast v soutěži v posledních kolech, konečně zaujmul postavení v tabulce, které mu sluší a právem patří. Po odehraných 13 zápasech je elitní tým mužů na pěkném 4. místě soutěže a nebýt zbytečných bodových ztrát, mohlo to být ještě daleko lepší. 

Za zmínku stojí především výhra proti prvnímu týmu soutěže Slavii Plzeň, kterou jsme porazili 6:4. Tým opět bodově táhne hrající trenér Abrhám, který se 45 kanadskými body za 25 branek a 20 asistencí vede také  bodování celé soutěže. Tým také netrpělivě vyhlíží návrat opor Šafránka a Soukupa, které stále trápí dlouhodobé zranění. V posledních zápasech se týmu příliš nedařilo, když prohrálo hned tři utkání v řadě. Tuto nelichotivou sérii se pokusí ukončit 16.1. proti České Lípě B a o den později proti Liberci B. Oba zápasy se odehrají v tradičním "domácím" prostředí v hale ve Františkových Lázních.


Muži B - Béčko mužů plní očekávání a po osmi odehraných zápasech zaujímá pátou pozici v soutěži. Tým,  podporován juniory, střelecky opět táhne hrající trenér Izakovič, který stihl zasadit soupeřům už 12 přesných tref. Další utkání čeká béčkaře již 9.1., kdy ve Františkových Lázních potkají Klatovy a Toužim.

Junioři - Junioři jsou nově součástí středočeské soutěže juniorů. Start týmu v pražské soutěži byl opřen vlnou nejasností. Junioři se však startu v kvalitnější soutěži nezalekli a po deseti zápasech, ve kterých si připsali osm výher, se usadili na skvělé průběžné 3. pozici v soutěži, což je určitě úspěch. Tým těží především z podpory kvalitních dorostenců. V dalším průběhu soutěže se ovšem trenér Izakovič bude muset obejít bez opor Cinka a Boroliče, kteří odchází na hostování do Karlových Varů. Dorostenci se tak můžou těšit na ještě daleko větší prostor ve hře a bude zajímavé sledovat, jak se s touto situací vypořádají. Další zápasy čeká juniory hned v sobotu 9.1.

Dorost - Letos se v týmu sešel kvalitní kádr a tak jediným cílem dorostu byla výhra v soutěži a postup o ligu výše. To se zatím úplně nedaří, když dorostenci jsou na průběžné druhé pozici za Slavií Plzeň B. Tým táhne střelecky především Vojáček. Mrzet může především remíza z posledního zápasu s Klatovy, ke kterému odcestovali pouze 4 dorostenci. Zbytek kádru museli doplnit starší žáci a to se na výsledku podepsalo. Za neúčast ostatních dorostenců může kolize juniorského turnaje, ale také různé nemoci a vánoční výlety. Doufejme, že do dalších zápasů nastoupí dorostenci v plné sestavě a naplní tak pozici favorita soutěže. Další, veledůležité utkání čeká dorostence 17.1. kdy se utkají právě s první Slavií Plzeň B. Tento zápas může rozhodnout v podstatě o celé sezoně.

Starší žáci - Starší žáci se nově představili v košovém systému turnajů. Ze začátku se hráčům nedařilo přenést výkony z tréninků do zápasů, což vyvrcholilo blamáží v domácím turnaji, kde vysoko prohráli se Sokolem Plzeň IV a poté i s Domažlicemi. Od té doby ovšem nastal zlom. Výkon a především výsledky týmu se začínají zlepšovat, což potvrdil poslední turnaj, který se odehrál v Karlových Varech. Další turnaj, ve kterém se představíme v prvním výkonnostním koši, se odehraje v sobotu 9.1. ve Šťáhlavech a soupeři ve skupině nám budou Fbc Plzeň B a Slavia Plzeň. Cílem je určitě udržení prvního koše.

Ohlednutí za výkony mladších kategorií přineseme v nejbližších dnech. Za celý tým TJ Baník Sokolov Vám přeji krásné prožití zbytku vánoc a co nejšťastnější, sportovní rok 2016! Nezapomeňte nás nadále podporovat.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS