Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci po delší době předvedli zlepšené výkony

15.12.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu odehráli starší žáci další ze série turnajů v rámci ligy starších žáků. Po výhře v minulém turnaji druhého výkonnostního koše jsme se mohli konečně představit právem v koši prvním. To se konalo v nedalekých Karlových Varech v nové hale míčových sportů. Při zjištění rozpisu utkání panovala u hráčů mírná nervozita. Do skupiny nám byly nalosovány stejní soupeři, od kterých jsme v posledním domácím turnaji schytali debakly 0:11 od Sokolu Plzeň IV a 2:8 od Domažlic. Cílem tedy bylo předvést zlepšené výkony a pokusit se porazit Domažlice, což by znamenalo udržení v elitním koši.

V prvním zápase nás čekali od 8:00 právě Domažlice. Po dobrém výkonu jsme se zaslouženě ujali vedení 2:1. Soupeře jsme přehrávali a troufám si říct, že jsme dlouho byli lepším týmem. Pak ovšem přišla osudná dvouminutovka, ve které jsme obdrželi dvě branky. Na tento vývoj utkání už jsme nestihli zareagovat a po konečném hvizdu jsme tak museli zkousnout poměrně nezaslouženou prohru. 

Druhý zápas proti lídru soutěže byl cíl stanoven jasně. Pokusit se soupeři co nejvíce znepříjemnit průběh utkání a pokusit se vstřelit nějakou tu branku. To se nakonec podařilo a po dobrém výkonu jsme si připsali prohru 1:6, což se proti tomuto silnému soupeři dá označit za úspěch.
V souboji o páté místo jsme narazili na béčko Plzně. Zápase jsme měli po celou dobu pevně ve svých rukách a zaslouženě jsme zvítězili 5:2. Konečně v těchto zápasech přišlo mírné zlepšení a některé proměněné akce dávají poměrně slušný příslib do budoucna. Prvky z tréninků se pomalu začínají převádět do zápasu a na výkonech i na výsledcích je to znát. Doufejme, že příště to bude ještě o 100% lepší!
Tým nyní čekají poslední tréninky v tomto roce a poté přes vánoce krátké volno.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS