Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci po delší době předvedli zlepšené výkony

15.12.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu odehráli starší žáci další ze série turnajů v rámci ligy starších žáků. Po výhře v minulém turnaji druhého výkonnostního koše jsme se mohli konečně představit právem v koši prvním. To se konalo v nedalekých Karlových Varech v nové hale míčových sportů. Při zjištění rozpisu utkání panovala u hráčů mírná nervozita. Do skupiny nám byly nalosovány stejní soupeři, od kterých jsme v posledním domácím turnaji schytali debakly 0:11 od Sokolu Plzeň IV a 2:8 od Domažlic. Cílem tedy bylo předvést zlepšené výkony a pokusit se porazit Domažlice, což by znamenalo udržení v elitním koši.

V prvním zápase nás čekali od 8:00 právě Domažlice. Po dobrém výkonu jsme se zaslouženě ujali vedení 2:1. Soupeře jsme přehrávali a troufám si říct, že jsme dlouho byli lepším týmem. Pak ovšem přišla osudná dvouminutovka, ve které jsme obdrželi dvě branky. Na tento vývoj utkání už jsme nestihli zareagovat a po konečném hvizdu jsme tak museli zkousnout poměrně nezaslouženou prohru. 

Druhý zápas proti lídru soutěže byl cíl stanoven jasně. Pokusit se soupeři co nejvíce znepříjemnit průběh utkání a pokusit se vstřelit nějakou tu branku. To se nakonec podařilo a po dobrém výkonu jsme si připsali prohru 1:6, což se proti tomuto silnému soupeři dá označit za úspěch.
V souboji o páté místo jsme narazili na béčko Plzně. Zápase jsme měli po celou dobu pevně ve svých rukách a zaslouženě jsme zvítězili 5:2. Konečně v těchto zápasech přišlo mírné zlepšení a některé proměněné akce dávají poměrně slušný příslib do budoucna. Prvky z tréninků se pomalu začínají převádět do zápasu a na výkonech i na výsledcích je to znát. Doufejme, že příště to bude ještě o 100% lepší!
Tým nyní čekají poslední tréninky v tomto roce a poté přes vánoce krátké volno.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS