Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci po delší době předvedli zlepšené výkony

15.12.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu odehráli starší žáci další ze série turnajů v rámci ligy starších žáků. Po výhře v minulém turnaji druhého výkonnostního koše jsme se mohli konečně představit právem v koši prvním. To se konalo v nedalekých Karlových Varech v nové hale míčových sportů. Při zjištění rozpisu utkání panovala u hráčů mírná nervozita. Do skupiny nám byly nalosovány stejní soupeři, od kterých jsme v posledním domácím turnaji schytali debakly 0:11 od Sokolu Plzeň IV a 2:8 od Domažlic. Cílem tedy bylo předvést zlepšené výkony a pokusit se porazit Domažlice, což by znamenalo udržení v elitním koši.

V prvním zápase nás čekali od 8:00 právě Domažlice. Po dobrém výkonu jsme se zaslouženě ujali vedení 2:1. Soupeře jsme přehrávali a troufám si říct, že jsme dlouho byli lepším týmem. Pak ovšem přišla osudná dvouminutovka, ve které jsme obdrželi dvě branky. Na tento vývoj utkání už jsme nestihli zareagovat a po konečném hvizdu jsme tak museli zkousnout poměrně nezaslouženou prohru. 

Druhý zápas proti lídru soutěže byl cíl stanoven jasně. Pokusit se soupeři co nejvíce znepříjemnit průběh utkání a pokusit se vstřelit nějakou tu branku. To se nakonec podařilo a po dobrém výkonu jsme si připsali prohru 1:6, což se proti tomuto silnému soupeři dá označit za úspěch.
V souboji o páté místo jsme narazili na béčko Plzně. Zápase jsme měli po celou dobu pevně ve svých rukách a zaslouženě jsme zvítězili 5:2. Konečně v těchto zápasech přišlo mírné zlepšení a některé proměněné akce dávají poměrně slušný příslib do budoucna. Prvky z tréninků se pomalu začínají převádět do zápasu a na výkonech i na výsledcích je to znát. Doufejme, že příště to bude ještě o 100% lepší!
Tým nyní čekají poslední tréninky v tomto roce a poté přes vánoce krátké volno.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS