Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři z dalších ligových zápasů přiváží tři body

09.12.2015 | Tomáš Cink

V sobotu 5. 12. vyrazil juniorský tým na další výjezd. Do haly TJ Ruzyně odjeli baníkovci v brzkých ranních hodinách z důvodu povinností pořádajícího oddílu. V obou utkáních se měli kluci střetnout s hratelnými soupeři, velmi okleštěná sestava však vzala za své – do autobusu nenastoupil z osobních důvodů Brandl, kvůli malému počtu hráčů mužského „B“ týmu chyběl Dudek. Krizový víkend také nedovolil start dorostencům.

První utkání proti Neratovicím by se dalo shrnout jedním slovem – chaos. Hrálo se především ve středním pásmu a jakékoliv pokusy o prolomení obrany na jednu či druhou stranu končily většinou v rozích. Ničemu ani nepřispěl fakt, že se „domácí“ borci dostali do mnoha oslabení, která se jim však podařilo ubránit, až na poslední. V něm obdrželi branku poslední vteřinu před koncem na 3:4

Druhé utkání proti Olympu by bylo možné ve sportovním slangu nazvat „v suchém triku“, ač výsledek 4:0 tomu nenaznačuje. Zápas, ve kterém svěřenci trenéra Hollého dodržovali především obranné pokyny a několika skvělými zákroky je podržel i golman Vopěnka, se hrál v poklidném tempu a sokolovští si ho v klidu pohlídali. Vylepšení koncovky je tedy jasnou náplní nadcházejících tréninků.

Sestava : Vopěnka – Lipták, Navrátil, Borolič, Cink, Krenkel, Ševčík, Harazim, Lidmila

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS