Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři z dalších ligových zápasů přiváží tři body

09.12.2015 | Tomáš Cink

V sobotu 5. 12. vyrazil juniorský tým na další výjezd. Do haly TJ Ruzyně odjeli baníkovci v brzkých ranních hodinách z důvodu povinností pořádajícího oddílu. V obou utkáních se měli kluci střetnout s hratelnými soupeři, velmi okleštěná sestava však vzala za své – do autobusu nenastoupil z osobních důvodů Brandl, kvůli malému počtu hráčů mužského „B“ týmu chyběl Dudek. Krizový víkend také nedovolil start dorostencům.

První utkání proti Neratovicím by se dalo shrnout jedním slovem – chaos. Hrálo se především ve středním pásmu a jakékoliv pokusy o prolomení obrany na jednu či druhou stranu končily většinou v rozích. Ničemu ani nepřispěl fakt, že se „domácí“ borci dostali do mnoha oslabení, která se jim však podařilo ubránit, až na poslední. V něm obdrželi branku poslední vteřinu před koncem na 3:4

Druhé utkání proti Olympu by bylo možné ve sportovním slangu nazvat „v suchém triku“, ač výsledek 4:0 tomu nenaznačuje. Zápas, ve kterém svěřenci trenéra Hollého dodržovali především obranné pokyny a několika skvělými zákroky je podržel i golman Vopěnka, se hrál v poklidném tempu a sokolovští si ho v klidu pohlídali. Vylepšení koncovky je tedy jasnou náplní nadcházejících tréninků.

Sestava : Vopěnka – Lipták, Navrátil, Borolič, Cink, Krenkel, Ševčík, Harazim, Lidmila

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS