Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci vyhráli turnaj druhého výkonnostního koše

07.12.2015 | Štěpán Mosler

Starší žáci se po delší odmlce představili na půdě Vejprnic, v nové multifunkční hale ve Šťáhlavech. Druhý výkonnostní koš jim přinesl dva poměrně přijatelné soupeře. Cíl byl jednoznačný, výhra v turnaji totiž znamenala start v prvním koši, který se koná 12.12. v blízkých Karlových Varech.

V prvním utkání jsme hráli proti Klatovům. Po výborné první polovině ze strany baníkovců bylo prakticky po utkání. Škoda jen, že nedokážeme koncentraci udržet po celou dobu utkání. Chuť po vstřeleném gólu byla opět větší než společný týmový výsledek. Skóre zápasu tak mohlo vypadat lépe než konečných 5:1. 

Ve druhém zápase ve skupině nás čekal tým VŠ Slavia Plzeň B. Opět nevyrovnaný, nekoncentrovaný výkon, především v první třetině znamenal protrápený průběh celého utkání. Naštěstí ve druhé polovině po zlepšeném výkonu přišly také tížené branky a nakonec poměrně jednoznačná výhra 6:1.
Tím jsme si zajistili finále, ve kterém jsme se setkali s karlovarskými Hurricany B. Po vyrovnaném průběhu utkání jsme nakonec zvítězili těsně 4:3. Tížené první místo se tedy nakonec dostavilo. Škoda výkyvů výkonnosti, kdy nedokážeme po celý zápas plnit stanovenou taktiku a pokyny trenérů. Další možnost zlepšení budeme mít proti dvoum soupeřům, od kterým jsme schytali v domácím prostředí debakly 0:11 (Sokol Plzeň IV) a 2:8 (Domažlice). Utkání se konají již tuto sobotu od 8:00 a od 11:00 v nové míčové hale v Karlových Varech. Budeme potřebovat vaši podporu!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS