Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko mužů přivezlo z Frantovek 4 body!

23.11.2015 | Tomáš Abrhám

Týmový výkon včera zajistil mužům z naší rezervy důležité 4 body. Proti Plzni B jsme byli od začátku o level výše jak pohybově, tak technicky a vítězství bylo tedy pouze splněním povinnosti. Avšak proti Ostrovu jsme do druhé třětiny vypadali spíše na ručník. Jenže i sport umí psát pohádky, domluvili jsme se, že zahrajeme vabank. 

Chtěli jsme jen roztočit útočnou půlku a vstřelit pár branek abychom alespoň korigovali. Vyztužili jsme útok a obraně nařídili ,,vše dopředu" , my to tam urvem. Začal kolotoč- dvě lajny makaly jako jedna, první střílela branky a druhá držela obranu. Moje lajna se Stejskalem a Izakovičem měla největší hlad po gólech,co jsem zatím zažil a to už jsem toho odehrál mraky. Druhá lajna vedená Martinem Černým, na křídlech dvě turba - Stropnický a Voborník, skvělé odbránila celou třetinu a jakoby s hrdostí se ujala role údržby. V obraně rozdával jednu přihrávku za druhou Batista, Filip černý podpořil obrat skvělou gólovkou zrovna na mě a Hájek tvrdil muziku vzadu. Hollý předvedl serii skvělých zákroků a remíza s lídrem byla na světě. 
Statisticky vypadají oba zápasy, jako by tam lítal jenom jeden až dva lidi, tak to rozhodně není.
Je pravda, že mi to tam celkem padalo, stejně tak Izimu, ale to hlavní jsem neměl na svědomí já , to my!
Ne góly,ale body a tým...!!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS