Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná série juniorky pokračuje!

14.11.2015 | Štěpán Mosler

Tentokrát junioři vyrazili do Kladna, zde se utkali s FBC Pitbulls Kolín a FbC Panthers B. Junioři od nové sezony nastupují v lize středočeského kraje a od začátku panovala jistá nervozita zda bude poměrně nezkušený tým stíhat tempo pražských soupeřů. Nejenže junioři předvádí zatím výborné výkony, ale jsou to především oni, kteří diktují tempa zápasů. I v těchto zápasech dokázali baníkovci dvakrát zvítězit a jediným týmem, který žlutočerné pušky dokázal porazit je lídr ligy z pražského Chodova. Týmu momentálně prospívá doplnění kádru nadějnými kluky z dorostu.

V první třetině prvního zápasu hráli junioři s Kolínem vyrovnanou hru, především kvůli podcenění slabšího soupeře. Po přestávce se junioři rychle díky zlepšenému výkonu zvedli a konečný stav byl 5:2 pro Sokolov. Ve druhém zápase junioři utkali s Pathery. Do třetí třetiny se vstupovalo s vyrovnaným stavem 3:3. Na začátku třetí třetiny mohl samostatným nájezdem navýšit skóre Cink, ale jeho střela letěla vysoko nad branku. Během chvíle ale junioři přidali dva góly. Tento stav se držel do posledních minut zápasu. Poté ještě pojistili skóre na 6:3.

Sestava: Vojáček, Kaňka, Cink, Harazim, Ševčík, Dudek, Krenkel, Slezák, Navrátil, Nagy, Lipták, Vopěnka (G)

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS