Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná série juniorky pokračuje!

14.11.2015 | Štěpán Mosler

Tentokrát junioři vyrazili do Kladna, zde se utkali s FBC Pitbulls Kolín a FbC Panthers B. Junioři od nové sezony nastupují v lize středočeského kraje a od začátku panovala jistá nervozita zda bude poměrně nezkušený tým stíhat tempo pražských soupeřů. Nejenže junioři předvádí zatím výborné výkony, ale jsou to především oni, kteří diktují tempa zápasů. I v těchto zápasech dokázali baníkovci dvakrát zvítězit a jediným týmem, který žlutočerné pušky dokázal porazit je lídr ligy z pražského Chodova. Týmu momentálně prospívá doplnění kádru nadějnými kluky z dorostu.

V první třetině prvního zápasu hráli junioři s Kolínem vyrovnanou hru, především kvůli podcenění slabšího soupeře. Po přestávce se junioři rychle díky zlepšenému výkonu zvedli a konečný stav byl 5:2 pro Sokolov. Ve druhém zápase junioři utkali s Pathery. Do třetí třetiny se vstupovalo s vyrovnaným stavem 3:3. Na začátku třetí třetiny mohl samostatným nájezdem navýšit skóre Cink, ale jeho střela letěla vysoko nad branku. Během chvíle ale junioři přidali dva góly. Tento stav se držel do posledních minut zápasu. Poté ještě pojistili skóre na 6:3.

Sestava: Vojáček, Kaňka, Cink, Harazim, Ševčík, Dudek, Krenkel, Slezák, Navrátil, Nagy, Lipták, Vopěnka (G)

Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...