Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci nezvládli domácí utkání prvního výkonnostního koše

12.11.2015 | Tomáš Riedl

V poklidném sobotním dopoledne hostili starší žáci turnaj prvního výkonnostního koše v hale ISŠTE. V úvodním duelu narazili na plzeňské Kério. To po rychlém gólu v úvodu vedlo, a i přes heroický tlak domácích v závěru, si svůj těsný náskok udrželo. V tomto zápase podali baníkovci poměrně slušný výkon, proti zdatnému soupeři z města piva chyběl pouze kousek pomyslného štěstíčka k úspěchu.

V následujícím mači čekal tým trenéra Gasparika nelehký úkol, FBC Plzeň. Tým, který dominuje celé lize, když za dosavadních devět zápasů neztratili ani bod a přesvědčivými výkony kosí jednoho soupeře za druhým. Domácí nezvládli nastolenou taktiku a hra se jim rozsypala jako domeček z karet, od úvodu tahali za kratší konec a vysloužili si nelichotivé skóre 11:0. Nutno přiznat, že soupeř je technicky a především takticky na jiné úrovni. V bitvě o udržení jsme soupeřili s Domažlicemi, přes které byla možnost udržení v elitní skupině. Bohužel opět přišla další vysoká prohra, tentokrát 8:2. Tím pádem sestupuje tým opět do B skupiny. Nezbývá, než se fanouškům omluvit a poděkovat za podporu. Děkujeme

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS