Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci nezvládli domácí utkání prvního výkonnostního koše

12.11.2015 | Tomáš Riedl

V poklidném sobotním dopoledne hostili starší žáci turnaj prvního výkonnostního koše v hale ISŠTE. V úvodním duelu narazili na plzeňské Kério. To po rychlém gólu v úvodu vedlo, a i přes heroický tlak domácích v závěru, si svůj těsný náskok udrželo. V tomto zápase podali baníkovci poměrně slušný výkon, proti zdatnému soupeři z města piva chyběl pouze kousek pomyslného štěstíčka k úspěchu.

V následujícím mači čekal tým trenéra Gasparika nelehký úkol, FBC Plzeň. Tým, který dominuje celé lize, když za dosavadních devět zápasů neztratili ani bod a přesvědčivými výkony kosí jednoho soupeře za druhým. Domácí nezvládli nastolenou taktiku a hra se jim rozsypala jako domeček z karet, od úvodu tahali za kratší konec a vysloužili si nelichotivé skóre 11:0. Nutno přiznat, že soupeř je technicky a především takticky na jiné úrovni. V bitvě o udržení jsme soupeřili s Domažlicemi, přes které byla možnost udržení v elitní skupině. Bohužel opět přišla další vysoká prohra, tentokrát 8:2. Tím pádem sestupuje tým opět do B skupiny. Nezbývá, než se fanouškům omluvit a poděkovat za podporu. Děkujeme

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS