Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkend ve znamení pořádání, béčko ve Frantovkách, starší na ISŠTE, junioři hrají v Kladně

05.11.2015 | Štěpán Mosler

Druhé kolo čeká ve Františkových Lázních béčko mužů, které se bude snažit navázat na výborný vstup do soutěže, kdy porazili Fbš Kerio B 7:5 a DDM Klatovy zničili dokonce v poměru 0:8. V tomto kole přivítá tým hrajícího trenéra Izakoviče od 9:00 Slavii Plzeň B a od 12:00 1.FBC Toužim. 

Starší žáky čekají domácí utkání v hale ISŠTE Sokolov. Liga starších žáků se od nového roku hraje formou turnaje. V základní skupině tak potkáme od 9:40 tým Florbalové školy Plzeň. Od 12:20 poté čeká žlutomodré pušky první tým tabulky FBC Sokol Plzeň IV. Neváhejte a doražte podpořit naše hráče!


Junioři zajíždějí ke svým utkáním do přetlakové haly v Kladně. Soupeři jím budou od 9:10 tám FBC Pitbulls Kolín a od 11:30 FbC Panthers B.

O výsledcích vás budeme samozřejmě průběžně informovat přes klubový facebook!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS