Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolov na prvním místě! O víkendu porazil Domažlice i Slavii Plzeň

04.11.2015 | Robert Rampa

Dodrželi taktiku, vstřelili spoustu branek a udrželi koncentraci po celou dobu. Muži se mohou zásluhou výborného výkonu pochlubit dalšími šesti body a momentálním prvenstvím v tabulce. V bráně se představili opět Motl (proti Domažlicím) i Novotný (proti Plzni) a znovu byli oporou pro své spoluhráče. „Kluci o víkendu dupali na plno, věděli, že před námi stojí těžcí soupeři a že třeba plné odpovědnosti,“ chválil svěřence trenér Abrhám.

V sobotu si odbyl premiéru v sokolovském dresu karlovarský Matouš Bečka, poprvé v sezoně nastoupil také junior Brandl a vedle parťáků Boroliče a Rampy velmi zaujal. „Celá třetí lajna nastavila jiný rychlostí stupeň oproti Domažlicím, kluci velice dobře napadali, nebyli ani u jednoho inkasovaného gólu,“ hodnotil Abrhám. Skóre zápasu otevřel Tesař z volného úderu, Ladžon zvyšoval na 2:0. Prosadil se i Batista z teče před brankou. Následovali Stejskal kuriózní střelou o zem a Konvalina příklepem, dvě branky si připsal Abrhám. Sokolov tak porazil Domažlice 7:4 a mohl se těšit na domácí bitvu proti Plzni, která se výjimečně odehrála v Karlových Varech.

Na to utkání se přišlo podívat přes 50 lidí. Bitva proti Slavii o první místo a pro Sokolov jedinečná šance dokázat, že se po čtyřech letech strádání situace mění. Velká bitva začala vyrovnaně, Slavia v první třetině vedla. Ale když Sokolov dvěma brankami Abrháma a lobem Konvaliny srovnal a Rampa zajistil vedení 4:3, Slavia se zalekla. Sokolov, který byl po celý zápas lepší a už od začátku odhalil taktiku soupeře, měl od té chvíle jediný úkol. Udržet vedení a užít si adrenalinu z nadšení. Góly ještě přidali Ladžon z volného úderu a Abrhám zkompletoval hat-trick. Slavia ke konci odvolala brankáře, ale ani to ji už nepomohlo. Velký moment si v zápase připsal Václav Slavík, jenž si připsal historický první bod za asistenci na gól Konvaliny. Sokolov vyhrál 6:4.

Baník se v této historické chvíli pyšní prvním místem! Nikdo sice nemůže čekat, že bude sbírat vítězství po hrstech a do konce sezony bude bezchybný, ale ukázal, že se s ním musí počítat. A je jen na hráčích, aby se udrželi ve formě a připsali si další vítězství. Baník má jedinečnou šanci zanechat dojem povedené sezony, být úspěšný. Příště se muži utkají s Lovosicemi a Ústím opět na domácí půdě.

Sestava: Motl, Novotný – Abrhám (5+3), Černý, Slavík (0+1), Tesař (1+0) – Stejskal (1+3), Konvalina (2+1), Rampa (1+1), Borolič, Cink, Hykš (0+1), Batista (1+0), Ladžon (2+0), Bečka, Brandl (0+1)

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS