Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolov na prvním místě! O víkendu porazil Domažlice i Slavii Plzeň

04.11.2015 | Robert Rampa

Dodrželi taktiku, vstřelili spoustu branek a udrželi koncentraci po celou dobu. Muži se mohou zásluhou výborného výkonu pochlubit dalšími šesti body a momentálním prvenstvím v tabulce. V bráně se představili opět Motl (proti Domažlicím) i Novotný (proti Plzni) a znovu byli oporou pro své spoluhráče. „Kluci o víkendu dupali na plno, věděli, že před námi stojí těžcí soupeři a že třeba plné odpovědnosti,“ chválil svěřence trenér Abrhám.

V sobotu si odbyl premiéru v sokolovském dresu karlovarský Matouš Bečka, poprvé v sezoně nastoupil také junior Brandl a vedle parťáků Boroliče a Rampy velmi zaujal. „Celá třetí lajna nastavila jiný rychlostí stupeň oproti Domažlicím, kluci velice dobře napadali, nebyli ani u jednoho inkasovaného gólu,“ hodnotil Abrhám. Skóre zápasu otevřel Tesař z volného úderu, Ladžon zvyšoval na 2:0. Prosadil se i Batista z teče před brankou. Následovali Stejskal kuriózní střelou o zem a Konvalina příklepem, dvě branky si připsal Abrhám. Sokolov tak porazil Domažlice 7:4 a mohl se těšit na domácí bitvu proti Plzni, která se výjimečně odehrála v Karlových Varech.

Na to utkání se přišlo podívat přes 50 lidí. Bitva proti Slavii o první místo a pro Sokolov jedinečná šance dokázat, že se po čtyřech letech strádání situace mění. Velká bitva začala vyrovnaně, Slavia v první třetině vedla. Ale když Sokolov dvěma brankami Abrháma a lobem Konvaliny srovnal a Rampa zajistil vedení 4:3, Slavia se zalekla. Sokolov, který byl po celý zápas lepší a už od začátku odhalil taktiku soupeře, měl od té chvíle jediný úkol. Udržet vedení a užít si adrenalinu z nadšení. Góly ještě přidali Ladžon z volného úderu a Abrhám zkompletoval hat-trick. Slavia ke konci odvolala brankáře, ale ani to ji už nepomohlo. Velký moment si v zápase připsal Václav Slavík, jenž si připsal historický první bod za asistenci na gól Konvaliny. Sokolov vyhrál 6:4.

Baník se v této historické chvíli pyšní prvním místem! Nikdo sice nemůže čekat, že bude sbírat vítězství po hrstech a do konce sezony bude bezchybný, ale ukázal, že se s ním musí počítat. A je jen na hráčích, aby se udrželi ve formě a připsali si další vítězství. Baník má jedinečnou šanci zanechat dojem povedené sezony, být úspěšný. Příště se muži utkají s Lovosicemi a Ústím opět na domácí půdě.

Sestava: Motl, Novotný – Abrhám (5+3), Černý, Slavík (0+1), Tesař (1+0) – Stejskal (1+3), Konvalina (2+1), Rampa (1+1), Borolič, Cink, Hykš (0+1), Batista (1+0), Ladžon (2+0), Bečka, Brandl (0+1)

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS