Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci přijeli z Domažlic opět zklamaní

26.10.2015 | Jan Hlavsa

Tým starších žáků se v sobotu 24.10. zúčastnil dalšího ligového turnaje, netradičně s trenérem Novohradským, který zaskakoval za Gasparika s Moslerem, kteří si plnili ve stejný čas své zápasové povinnosti. Cíl byl postoupit do prvního výkonnostního koše, což znamenalo vyhrát všechny tři utkání v turnaji.

V prvním utkání sokolovští rozstříleli Vejprnice vysoce 11:1. Výborně se střelecky prosadil nováček sezóny Kadlec, který si připsal hatrick. Škoda jen inkasované branky, jinak se na výkonu nedalo v podstatě nic vytknout. Postup opět překazil zápas s Domažlicemi, kdy sokolovský výběr podlehl 5:2. V přímém souboji o postup chyběl sokolovským hráčům především lepší pohyb. Zápas také, jak už bývá zvykem s lepším soupeřem, rozhodly hrubé individuální chyby hráčů.

Poslední zápas se Slavií Plzeň B měl Sokolov pevně ve svých rukou a zvítězil 5:0. Domů si tedy přivezli znovu třetí místo a v dalším utkání budou tedy pokračovat v druhém koši.

Další utkání sehrají starší žáci před vlastním publikem v sobotu 7.11. s hale ISŠTE.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS