Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži hrají příští víkend poprvé ve Varech, starší žáci zítra vyjíždějí do Domažlic

23.10.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 30.10. čeká muže souboj s Domažlicemi. Utkání se odehraje od 14:00 tradičně v hale ve Františkových Lázních. Hned druhý den se ve šlágru kola představí od 17:30 v nové hale míčových sportů v Karlových Varech. Soupeřem jim bude prozatimní lídr tabulky divize A tým FBŠ Slavia Karlovy Vary. Diváci tak mají jedinečnou možnost vidět sokolovské hráče v blízkosti svého bydliště. Doufejme, že se taky jednou dočkáme haly přímo v Sokolově. Nicméně prostředí karlovarské haly bude svědkem vyjímečné události a doufáme, že i vy budete u toho! 

Starší žáci již zítra zajíždějí do dalekých Domažlic, kde se ve skupině utkají s domácím týmem a s Vejprnicemi. Průběh turnaje a výsledky kategorie sledujte na klubovém facebooku.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS