Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži hrají příští víkend poprvé ve Varech, starší žáci zítra vyjíždějí do Domažlic

23.10.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 30.10. čeká muže souboj s Domažlicemi. Utkání se odehraje od 14:00 tradičně v hale ve Františkových Lázních. Hned druhý den se ve šlágru kola představí od 17:30 v nové hale míčových sportů v Karlových Varech. Soupeřem jim bude prozatimní lídr tabulky divize A tým FBŠ Slavia Karlovy Vary. Diváci tak mají jedinečnou možnost vidět sokolovské hráče v blízkosti svého bydliště. Doufejme, že se taky jednou dočkáme haly přímo v Sokolově. Nicméně prostředí karlovarské haly bude svědkem vyjímečné události a doufáme, že i vy budete u toho! 

Starší žáci již zítra zajíždějí do dalekých Domažlic, kde se ve skupině utkají s domácím týmem a s Vejprnicemi. Průběh turnaje a výsledky kategorie sledujte na klubovém facebooku.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS