Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Historicky první porážka A týmu s Chebem. Má to svá pozitiva, říká Abrhám

15.10.2015 | Robert Rampa

Celý zápas ve vedení, pak studená sprcha. Sokolov začal lépe, z půlky vyslal tajnou střelu Kuba Černý, poté doklepl balónek do prázdné Tomáš Růžek a třetí gól přidal neskutečnou střelou pod víko Patrik Soukup. Vývoj zápasu vypadal nadějně, nabyté vedení však spíše uškodilo, muži polevili, hráli s despektem a bez zanícení. Cheb postupně přebíral otěže a tlačil víc a víc – až otočil na konečný výsledek 4:6.

„Nezvládl jsem zápas takticky, hlavně z pohledu sestavy. Byla chyba hrát na tři útoky, zbytečně se zmenšoval prostor pro hlavní střelce týmu. Nalomilo nám to vaz. Hlavním problémem ale byla nedisciplinovanost, branky do naší sítě padaly převážně v oslabení. A Cheb z našich chyb těžil maximum,“ smutně klopil po zápase oči Abrhám. A měl pravdu, Sokolov inkasoval v oslabení hned třikrát a jednou dokonce během přesilové hry.

S Chebem jde o dlouhodobé derby, A tým měl vždy navrch. Jednou porážka přijít musela, jen je škoda, že hned v první ligové konfrontaci po jeho postupu. „Upřímně jsem se zápasu s Chebem bál a ta porážka mě velmi mrzí. Ale má své plusy. Posadila nás zpět na zem a příště jim máme co vrátit. Kritická první prohra je za námi. Teď bude tlak na nich. My můžeme jet to svoje – roli outsidera,“ vidí budoucnost pozitivně Abrhám.

Prohra s Chebem znamená i první zaváhání v sezoně, a tak je Sokolov po třech kolech na čtvrtém místě. V dalším kole čeká Sokolov výjezd do dalekého Liberce. Tam se utká s Českou Lípou a právě Libercem. Sokolov bude chtít opět bodovat.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS