Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Praha na kolenou, junioři porazili Slavii i Falcon

15.10.2015 | Robert Rampa

Bez respektu a bázně se sokolovští junioři vrhli do zápasu se Slavií Prahou. Už v deváté minutě vedli 4:1 a po celý zbytek zápasu si bezpečně výsledek hlídali. Soupeř párkrát přece jenom nebezpečně udeřil, florbalové naděje Sokolova ale vždy našly odpověď

Baník porazil Slavii 7:4. „Po rychlém vedení jsme se trochu uchlácholili, Slavia je ale nebezpečný soupeř a naše polevení trestala. Je nutné klukům vtlouct do hlavy, že hrát se musí po celou dobu!“ mračil se trenér Izakovič po zápase.

Zápas s FC Falconem byl mnohem napjatější. Sokolov v první třetině nastavil dvougólové vedení, ale nebýt famózního výkonu gólmana Lidmili, těžko by to Baníku stačilo. Skvělá forma juniorů nakonec udržela stav 2:0 jako konečný výsledek! „V těchto zápasech bych vyzdvihl především výkon Kuby Brandla. Jeho přehled a předvídavost na hřišti přiváděla soupeře k bezmoci. Pobavil nás David Krenkel. Jeho vidina zastávky na zpáteční cestě v KFC ho nakopla téměř k nadlidskému výkonu. Bylo ho plné hřiště. O většinu gólů se postavilo vražedné trio Dudek, Cink, Plzák. Skvěle se ve své premiéře uvedl brankář Vopěnka. Byl bravurní. Nakonec bych poděkoval Navrátilovi, který si sáhl až na samé dno, dřel do konce a nenechal nás na holičkách,“ pln nadšení komentoval zápasy trenér Izakovič.

Body: Dudek (4+0), Cink (1+2), Plzák (2+2), Krenkel (1+0), Lipták (0+1), Navrátil (0+1)

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS