Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci odehráli svá první utkání v sezoně

14.10.2015 | Tomáš Abrhám

Turnaj ne bodový, za to plný zodpovězených otázek. Pro některé hráče to byly vůbec jejich první zápasy v sezoně. Mladší žáci prohráli vysoko s Chodovem 2:13 a s Ostrovem 1:10. V dalších zápasech se týmu dařilo lépe, když s Chebem vybojovali bod za remízu 2:2 a nakonec prohráli s karlovarskými Hurricány 1:6.

Máme před sebou dlouho sezónu a spoustu tréninků, kde budeme muset hodně zabrat a obsáhnout mnoho florbalových věcí. V týmu je pár velmi šikovných kluků, díky nimž se můžou zlepšovat i ostatní, což mne těší. Turnaj nemohu hodnotit jako povedený, ale za ten jeden bod jsme s trenérkou Romčou Duroňovou šťastni. Dobře nám zachytal brankář Hugo Krotil, který se jeví dosti nadějně a trénink od tréninku se zlepšuje. V obraně jsme byli překvapivě lepší než v útoku, což je také pozitivní fakt. Výhry pro nás nejsou prioritou, avšak do příště chceme vidět zlepšení a trochu zkorigovat vysoké výsledky, tým na to potenciál rozhodně má.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS