Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci odehráli svá první utkání v sezoně

14.10.2015 | Tomáš Abrhám

Turnaj ne bodový, za to plný zodpovězených otázek. Pro některé hráče to byly vůbec jejich první zápasy v sezoně. Mladší žáci prohráli vysoko s Chodovem 2:13 a s Ostrovem 1:10. V dalších zápasech se týmu dařilo lépe, když s Chebem vybojovali bod za remízu 2:2 a nakonec prohráli s karlovarskými Hurricány 1:6.

Máme před sebou dlouho sezónu a spoustu tréninků, kde budeme muset hodně zabrat a obsáhnout mnoho florbalových věcí. V týmu je pár velmi šikovných kluků, díky nimž se můžou zlepšovat i ostatní, což mne těší. Turnaj nemohu hodnotit jako povedený, ale za ten jeden bod jsme s trenérkou Romčou Duroňovou šťastni. Dobře nám zachytal brankář Hugo Krotil, který se jeví dosti nadějně a trénink od tréninku se zlepšuje. V obraně jsme byli překvapivě lepší než v útoku, což je také pozitivní fakt. Výhry pro nás nejsou prioritou, avšak do příště chceme vidět zlepšení a trochu zkorigovat vysoké výsledky, tým na to potenciál rozhodně má.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS