Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci si v prvních zápasech sezony připsali dvě vysoké vítězství

13.10.2015 | Tomáš Riedl

Sokolovští dorostenci se o uplynulé neděli zúčastnili prvního kola ligy, tým se potácel s řadou omluvenek, a tak byl doplněn o starší žáky, Tomáše Riedla, Marka Nováka, Davida Sýse a Aleše Hocha.

První soupeř, kterému v nové sezóně Baník čelil, byl Sport Club Klatovy, který si odnesl debakl 3:12. Nejvýrazněji se pod průběh zápasu podepsali Jiří Mikeska (3+1), Štefan Nagy (1+3), Jakub Vojáček (3+0) a David Kaňka (3+0), ten si ale také z utkání odnesl celkem 14 trestných minut. Jako druhý celek, který stál sokolovským dorostencům v cestě byl TJ Jiskra Domažlice. S těmi si Baník opět pohrál a svého soupeře pojal spíše jako sparing tým. Největší příděl bodů zaznamenal J. Vojáček (6+1), poté pět asistencí Jiří Mikeska, a hattrickem se předvedl nováček Riedl. Domů tedy z úspěšné výpravy dovezli dorostenci plný počet bodů.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS