Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci si v prvních zápasech sezony připsali dvě vysoké vítězství

13.10.2015 | Tomáš Riedl

Sokolovští dorostenci se o uplynulé neděli zúčastnili prvního kola ligy, tým se potácel s řadou omluvenek, a tak byl doplněn o starší žáky, Tomáše Riedla, Marka Nováka, Davida Sýse a Aleše Hocha.

První soupeř, kterému v nové sezóně Baník čelil, byl Sport Club Klatovy, který si odnesl debakl 3:12. Nejvýrazněji se pod průběh zápasu podepsali Jiří Mikeska (3+1), Štefan Nagy (1+3), Jakub Vojáček (3+0) a David Kaňka (3+0), ten si ale také z utkání odnesl celkem 14 trestných minut. Jako druhý celek, který stál sokolovským dorostencům v cestě byl TJ Jiskra Domažlice. S těmi si Baník opět pohrál a svého soupeře pojal spíše jako sparing tým. Největší příděl bodů zaznamenal J. Vojáček (6+1), poté pět asistencí Jiří Mikeska, a hattrickem se předvedl nováček Riedl. Domů tedy z úspěšné výpravy dovezli dorostenci plný počet bodů.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS