Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tuto neděli čeká utkání hned 4 kategorie!

09.10.2015 | Štěpán Mosler

Ve velmi očekávaném derby dvou tradičních rivalů se představí v neděli v hale ve Františkových Lázních naše A mužstvo. Soupeřem jim bude chebský Akademik. Mimo tradičních opor obou mužstev nastoupí v tomto utkání spoluhráči z Karlových Varů, kteří oběma týmům pomáhají díky střídavému hostování.

Na naší straně nastoupí brankář Novotný, obránci Růžek s Černým a útočníci Novák se Soukupem. Na straně druhé poté můžeme očekávat nasazení Svatka, Kaliny, Oliveriuse, Ungermana či Kříže. Proti "svým" nastoupí také trenér sokolovské mládeže Novohradský. Očekávat tak lze vyhrocené utkání plné osobních soubojů. Tímto jste všichni srdečně zváni!

Juniory čeká v neděli již druhá cesta do Neveklova, kde se utkají od 12:30 s FBC Slavia Praha a od 14:50 s Floorball Clubem Falcon. 

Ve stejný den mají na programu svá první utkání také dorostenci. Ti se představí v Plzni od 9:10 proti Klatovům a od 12:40 proti Domažlicím.

První utkání soutěže odehrají také v neděli hráči mladších žáků. Ti odehrají svá utkání v Karlových Varech, kde se představí od 9:30 proti týmu Plamen Chodov, v 11:00 poté přivítají Akademik Cheb a od 12:00 je čeká souboj s domácím Hurricanem.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS