Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tuto neděli čeká utkání hned 4 kategorie!

09.10.2015 | Štěpán Mosler

Ve velmi očekávaném derby dvou tradičních rivalů se představí v neděli v hale ve Františkových Lázních naše A mužstvo. Soupeřem jim bude chebský Akademik. Mimo tradičních opor obou mužstev nastoupí v tomto utkání spoluhráči z Karlových Varů, kteří oběma týmům pomáhají díky střídavému hostování.

Na naší straně nastoupí brankář Novotný, obránci Růžek s Černým a útočníci Novák se Soukupem. Na straně druhé poté můžeme očekávat nasazení Svatka, Kaliny, Oliveriuse, Ungermana či Kříže. Proti "svým" nastoupí také trenér sokolovské mládeže Novohradský. Očekávat tak lze vyhrocené utkání plné osobních soubojů. Tímto jste všichni srdečně zváni!

Juniory čeká v neděli již druhá cesta do Neveklova, kde se utkají od 12:30 s FBC Slavia Praha a od 14:50 s Floorball Clubem Falcon. 

Ve stejný den mají na programu svá první utkání také dorostenci. Ti se představí v Plzni od 9:10 proti Klatovům a od 12:40 proti Domažlicím.

První utkání soutěže odehrají také v neděli hráči mladších žáků. Ti odehrají svá utkání v Karlových Varech, kde se představí od 9:30 proti týmu Plamen Chodov, v 11:00 poté přivítají Akademik Cheb a od 12:00 je čeká souboj s domácím Hurricanem.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS