Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci přivezli třetí místo z Rokycan

05.10.2015 | Tomáš Riedl

Tým starších žáků se o uplynulém víkendu zúčastnil druhého ligového turnaje s cílem 100% bodové sbírky.

Touha po postupu do lepší výkonnostní skupiny se rozplynula hned v prvním utkání, kdy po ospalém výkonu podlehl Baník Domažlicím 2:1, jedinou branku v závěru si připsal kapitán Riedl. Hoši měli před závěrečnou sirénou šanci utkání zvrátit, bohužel nevyužili ani power-play 6 na 3! 

V dalších utkání narazili na Rokycany a Vejprnice, oba celky deklasovali vysoko 10:0 a 10:2 a utkání si baníkovci užili. Nováčci v týmu Vojta a Hedar také gólově přispěli a blýskli se skvělým výkonem. Svěřenci trenéra Štěpána Moslera obsadili celkové třetí místo a Rokycany opouštějí se smíšenými pocity.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS