Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolovský uragán se přehnal přes Klatovy, B tým florbalistů veze 6 bodů

05.10.2015 | Robert Rampa

Mužský B tým posílený o Rampu s Tesařem z A týmu, juniory Brandla, Dudka a Boroliče porazil s přehledem v prvním zápase Klatovy 8:0, v druhém Kerio Plzeň 7:5. Do zápasu se omluvilo hned několik stálic týmu, odjet nemohli obránci Filip Černý a Hájek, premiéru v týmu odložil Durný s Cinkem. Ve výborné formě se předvedl v prvním zápase brankář Ondra Motl, povedenými zákroky vychytal premiérovou nulu a ujistil o svých schopnostech. Vysloužil si uznání a titul hvězdy zápasu.

Spoušť 8:0 přitom čekal málokdo. Když rozespalí muži v šest ráno odjížděli do Klatov, řidiči nevezli sportovce, ale spáče. Trenér Izakovič to ráno ale prokázal svou genialitu, první zápas byl na programu až v 9 hodin, takže muži měli hodinu na rozcvičení. Pomohlo to a po kvalitní rozcvičce zahřátí Baníkovci doslova roznesli Klatovy poměrem dvou tříd. Sokolov zamkl obranu, vyrážel do smrtících útoků, kdy soupeře zamykal na několik dlouhých minut. Sokolovští obránci měli klid na rozehrávku, soupeř je nenapadal a tak mohli s přehledem rozdávat balonky do nebezpečných míst.

V druhém zápase Sokolovští narazili na nepříjemnějšího soupeře, Kerio hrálo běhavým stylem a znepříjemňovalo situaci na všech místech hřiště. Přetahovanou Sokolov nakonec vyhrál, zkušení hráči tým podrželi během krušných chvil. Nepřesnosti se totiž objevovaly, bylo znát, že jde o první výjezd sezony a problémy si Sokolov často vytvářel sám. Hvězdou zápasu byl po dvou gólech a jedné asistenci Borolič. Několik dobrých zákroků předvedl gólman Hollý.

Sokolov do dvojzápasu nastoupil s elitní formací. Lajna Batista (4+3) – Borolič (2+5) – Izakovič (5+1) neměla konkurenci, se silou uragánu srážela soupeře na kolena. Obranný pár za tímto útokem Brandl – Rampa si nepřipsal ani bod a často s údivem sledoval kouzla trojice před sebou a případné potíže rychle zastavil. Stejně tak obrana Dudek (0+1) – Tesař (1+0) předvedla kvalitní výkon, a dodávala jistotu nově utvořenému útoku Voborník – Martin Černý (2+1) – Stropnický (1+0). Černý jako správný kapitán vstřelil první branku sezony a ukázal správnou cestu svým spoluhráčům.

„Jsem spokojený, věřili jsme si a šest bodů nás velice těší. Objevovalo se spoustu nepřesností a individuálních chyb, taky jsme sehráli první dvě utkání. Věřím, že se to zlepší. Potěšil mě Motl a Borolič, super výkon. Za měsíc nás čeká Toužim a Slavia Plzeň, nejradši bych odjel ve stejné sestavě jako tento týden. Uvidíme,“ hodnotil víkend trenér Izakovič.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS