Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko mužů vyjíždí v sobotu do Klatov, starší žáci budou bojovat v Rokycanech

01.10.2015 | Robert Rampa

B tým mužů tuto sobotu vyjede do Klatov, kde se utká s domácími Klatovy a Keriem Plzeň B. 

B tým doznal asi největších změn během letní přestávky. Svěřenci hrajícího trenéra Izakoviče výrazně posílili především o PAVLA BATISTU, který několik let střílel góly v Áčku a nyní se o totéž bude snažit v Béčku.

Velký comeback zažije TOMÁŠ DURNÝ, po pěti letech v Brně se opět vrací oprášit zašlou slávu, kdy válel ve 2. juniorské lize s Potůčkem.

Z Chebu přichází MATĚJ VOBORNÍK, nevysoký dříč, který toho spoustu naběhá a vybojuje. Stejným stylem hraje i TOMÁŠ BOROLIČ, sokolovský junior se zkušenostmi z Karlových Varů.

Nově se v týmu objeví brankář ONDRA MOTL, jenž se po roce vrátil k florbalu a chce toho hodně dokázat, v brance se prostřídá s Kubou Hollým.

Do obrany se po roce vrací HONZA HÁJEK, silný a důrazný bek.

Sokolov se v sobotu ukáže se stálicemi Filipem Stropnickým, kapitánem Martinem Černým, hrajícím trenérem Pavlem Izakovičem, juniory Kubou Brandlem a Lukášem Dudkem a posilami z A týmu Robertem Rampou a Matoušem Tesařem

Vyrovnané zápasy rozhodnou malá zaváhání. Sokolov však v sobotu nastoupí v opravdu silné sestavě a bude mířit za ziskem 6 bodů.Starší žáci zajíždí ve stejný den do Rokycan, kde se budou snažit napravit sestup do nižší skupiny z minulého turnaje. Kolo se opět odehraje formou turnaje. V 10:20 nás čekají Domažlice a od 11:40 Vejprnice. Další utkání budou podle průběhu turnaje.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS