Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko mužů vyjíždí v sobotu do Klatov, starší žáci budou bojovat v Rokycanech

01.10.2015 | Robert Rampa

B tým mužů tuto sobotu vyjede do Klatov, kde se utká s domácími Klatovy a Keriem Plzeň B. 

B tým doznal asi největších změn během letní přestávky. Svěřenci hrajícího trenéra Izakoviče výrazně posílili především o PAVLA BATISTU, který několik let střílel góly v Áčku a nyní se o totéž bude snažit v Béčku.

Velký comeback zažije TOMÁŠ DURNÝ, po pěti letech v Brně se opět vrací oprášit zašlou slávu, kdy válel ve 2. juniorské lize s Potůčkem.

Z Chebu přichází MATĚJ VOBORNÍK, nevysoký dříč, který toho spoustu naběhá a vybojuje. Stejným stylem hraje i TOMÁŠ BOROLIČ, sokolovský junior se zkušenostmi z Karlových Varů.

Nově se v týmu objeví brankář ONDRA MOTL, jenž se po roce vrátil k florbalu a chce toho hodně dokázat, v brance se prostřídá s Kubou Hollým.

Do obrany se po roce vrací HONZA HÁJEK, silný a důrazný bek.

Sokolov se v sobotu ukáže se stálicemi Filipem Stropnickým, kapitánem Martinem Černým, hrajícím trenérem Pavlem Izakovičem, juniory Kubou Brandlem a Lukášem Dudkem a posilami z A týmu Robertem Rampou a Matoušem Tesařem

Vyrovnané zápasy rozhodnou malá zaváhání. Sokolov však v sobotu nastoupí v opravdu silné sestavě a bude mířit za ziskem 6 bodů.Starší žáci zajíždí ve stejný den do Rokycan, kde se budou snažit napravit sestup do nižší skupiny z minulého turnaje. Kolo se opět odehraje formou turnaje. V 10:20 nás čekají Domažlice a od 11:40 Vejprnice. Další utkání budou podle průběhu turnaje.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS