Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Elitní tým mužů vstoupí již zítra do divizní soutěže

25.09.2015 | Štěpán Mosler

Druhou divizní sezonu rozehrají sokolovští florbalisté již zítra, v sobotu 25. září tradičně na "domácí" palubovce ve Františkových Lázních. Již v neděli, den poté přivítají na stejném místě, ve stejný čas, Litvínovský B tým. Tým hrajícího trenéra Tomáše Abrháma bude rozhodně usilovat o lepší umístění v soutěži. V poslední sezoně tým mužů zachraňoval divizní působení až v posledních kolech, přičemž stoprocentní jistotu udržení mu dala až výhra Kadaně v baráži o udržení v národní lize.

Nová sezona však znamená nové výzvy. Mladý tým je opět o rok zkušenější a nezbývá než nabyté zkušenosti převést v kvalitní výkony na hřišti. Nutno podotknou kvalitní přípravu, kterou absolvoval výrazný počet hráčů.

Kádr týmu v podstatě zůstal nezměněný. Jedinou, avšak citelnou ztrátou je absence centra Šafránka, který se zotavuje z operace ramene. Mezi zkušené opory týmu patří právě hrající trenér Abrhám, či kapitán a dlouholetá opora týmu Stejskal. Výrazně promlouvat do konečných výsledků by měl také Soukup, který může těžit ze zkušeností z národní ligy a ze sehranosti s hračičkou Konvalinou. Zapracovávat do sestavy se budou také nadějní junioři Cink s Boroličem.
Díky spolupráci s varským týmem pak mohou na střídavé starty vypomoci obránci Černý s Růžkem, útočník Novák a brankář Novotný. Poslední aktuální posilou je příchod ostrovského Slavíka, který vyztuží obranné řady.
Bude tedy zajímavé sledovat výsledky v divizní soutěži. Neváhejte a přijďte se podívat na kvalitní florbal!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS