Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Elitní tým mužů vstoupí již zítra do divizní soutěže

25.09.2015 | Štěpán Mosler

Druhou divizní sezonu rozehrají sokolovští florbalisté již zítra, v sobotu 25. září tradičně na "domácí" palubovce ve Františkových Lázních. Již v neděli, den poté přivítají na stejném místě, ve stejný čas, Litvínovský B tým. Tým hrajícího trenéra Tomáše Abrháma bude rozhodně usilovat o lepší umístění v soutěži. V poslední sezoně tým mužů zachraňoval divizní působení až v posledních kolech, přičemž stoprocentní jistotu udržení mu dala až výhra Kadaně v baráži o udržení v národní lize.

Nová sezona však znamená nové výzvy. Mladý tým je opět o rok zkušenější a nezbývá než nabyté zkušenosti převést v kvalitní výkony na hřišti. Nutno podotknou kvalitní přípravu, kterou absolvoval výrazný počet hráčů.

Kádr týmu v podstatě zůstal nezměněný. Jedinou, avšak citelnou ztrátou je absence centra Šafránka, který se zotavuje z operace ramene. Mezi zkušené opory týmu patří právě hrající trenér Abrhám, či kapitán a dlouholetá opora týmu Stejskal. Výrazně promlouvat do konečných výsledků by měl také Soukup, který může těžit ze zkušeností z národní ligy a ze sehranosti s hračičkou Konvalinou. Zapracovávat do sestavy se budou také nadějní junioři Cink s Boroličem.
Díky spolupráci s varským týmem pak mohou na střídavé starty vypomoci obránci Černý s Růžkem, útočník Novák a brankář Novotný. Poslední aktuální posilou je příchod ostrovského Slavíka, který vyztuží obranné řady.
Bude tedy zajímavé sledovat výsledky v divizní soutěži. Neváhejte a přijďte se podívat na kvalitní florbal!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS