Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Elitní tým mužů vstoupí již zítra do divizní soutěže

25.09.2015 | Štěpán Mosler

Druhou divizní sezonu rozehrají sokolovští florbalisté již zítra, v sobotu 25. září tradičně na "domácí" palubovce ve Františkových Lázních. Již v neděli, den poté přivítají na stejném místě, ve stejný čas, Litvínovský B tým. Tým hrajícího trenéra Tomáše Abrháma bude rozhodně usilovat o lepší umístění v soutěži. V poslední sezoně tým mužů zachraňoval divizní působení až v posledních kolech, přičemž stoprocentní jistotu udržení mu dala až výhra Kadaně v baráži o udržení v národní lize.

Nová sezona však znamená nové výzvy. Mladý tým je opět o rok zkušenější a nezbývá než nabyté zkušenosti převést v kvalitní výkony na hřišti. Nutno podotknou kvalitní přípravu, kterou absolvoval výrazný počet hráčů.

Kádr týmu v podstatě zůstal nezměněný. Jedinou, avšak citelnou ztrátou je absence centra Šafránka, který se zotavuje z operace ramene. Mezi zkušené opory týmu patří právě hrající trenér Abrhám, či kapitán a dlouholetá opora týmu Stejskal. Výrazně promlouvat do konečných výsledků by měl také Soukup, který může těžit ze zkušeností z národní ligy a ze sehranosti s hračičkou Konvalinou. Zapracovávat do sestavy se budou také nadějní junioři Cink s Boroličem.
Díky spolupráci s varským týmem pak mohou na střídavé starty vypomoci obránci Černý s Růžkem, útočník Novák a brankář Novotný. Poslední aktuální posilou je příchod ostrovského Slavíka, který vyztuží obranné řady.
Bude tedy zajímavé sledovat výsledky v divizní soutěži. Neváhejte a přijďte se podívat na kvalitní florbal!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS