Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci načali sezonu kvalitními výkony, přesto padají do druhého výkonnostního koše

22.09.2015 | Štěpán Mosler

O uplynulém víkendu se tým starších žáků pod vedením trenéra Gasparika zúčastnil prvního ligového kola v Plzni. Poprvé si hráči vyzkoušeli košový systém, kdy ve skupině narazili na Slavii VŠ a favorizované Kério.

Prvně zmiňovaný tým dokázali chlapci potrápit. Po prvním obdrženém gólu se rychle oklepali, brankami Riedla a Kadlece zápas otočili, v koncovce ale selhali a nakonec remizovali. Proti Kériu tahali sokolovští od začátku za kratší konec. Hned v úvodním dějství inkasovali třikrát, zbytek zápasu byl již ale bez branek. Ve hře o páté místo se střetli se Slávií B, kterou deklasovali vysoko 10:1, brankami přispěli Riedl (3x), Havlík (2x), Kadlec (2x), Vácha, Rachůnek a Hájek. Tým tedy obsadil konečné páté místo a z důvodu pořádání družstev z druhého koše bohužel sestoupil do druhé výkonnostní skupiny. V příštím hracím kole jej tak čeká v sobotu 3.října Domažlice a Vejprtice.


Tomáš Riedl

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS