Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři mají za sebou vstup do nové sezony, z Neveklova přivážejí 3 body

20.09.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 19.září odehráli svá první utkání v soutěžním ročníku 2015/2016 junioři. V prvním zápase se utkali s domácím Neveklovem. Ve druhém zápase poté nastoulipi proti rezervě extraligového Chodova.

V zápase s FBK Neveklov naši junioři celkem s přehledem přehrávali soupeře. Nebýt hrubých chyb jednotlivců a lehkých minel gólmana, byl by výsledek daleko jednoznačnější a proto po třetinách 3:1, 4:3 a 1:0 jsme porazili Neveklov 7:5. V tomto zápase zářil Tomáš Cink který se postaral hned o 3 góly. Hodně dobrý výkon předvedli dorostenci Patrik Slezák a Milan Plzák, kteří navíc přidali bonus v podobě vstřeleného gólu. Dále se trefil i David Krenkel a Patrik Harazim. Obranný val Brandl, Lipták a Navrátil pracoval taktéž solidně.

Do druhého zápasu jsme vstupovali s týmem FAT Pipe florbal Chodov B. Soupeř byl technicky i fyzicky na výborné úrovni a naši kluci jakoby se toho ze začátku zalekli. Kupili chyby a důsledkem toho bylo, že jsme během pěti minut inkasovali 3 góly. V přestávce, po dost důrazném probuzení, nastoupil na palubovku úplně jiný tým. Přestali jsme zmatkovat, zpřesnili jsme nahrávky a zlepšili pohyb. Nicméně rozjetý vlak z Chodova se nám podařilo jen zbrzdit a po třetinách 0:3, 0:0 a 0:1 jsme prohráli 4:0. V tomto zápase bych nikoho nevyzdvihoval, krom Davida Krenkela, který nám všem vytřel zrak tím, že nám předvedl nejrychlejší sprint jeho kariéry. I přes porážku jsem byl s výkonem týmu spokojený. Hráči tahali za jeden provaz a předvedl moc sympatický výkon.

Pavel Izakovič

Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...