Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři mají za sebou vstup do nové sezony, z Neveklova přivážejí 3 body

20.09.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 19.září odehráli svá první utkání v soutěžním ročníku 2015/2016 junioři. V prvním zápase se utkali s domácím Neveklovem. Ve druhém zápase poté nastoulipi proti rezervě extraligového Chodova. 

V zápase s FBK Neveklov naši junioři celkem s přehledem přehrávali soupeře. Nebýt hrubých chyb jednotlivců a lehkých minel gólmana, byl by výsledek daleko jednoznačnější a proto po třetinách 3:1, 4:3 a 1:0 jsme porazili Neveklov 7:5. V tomto zápase zářil Tomáš Cink který se postaral hned o 3 góly. Hodně dobrý výkon předvedli dorostenci Patrik Slezák a Milan Plzák, kteří navíc přidali bonus v podobě vstřeleného gólu. Dále se trefil i David Krenkel a Patrik Harazim. Obranný val Brandl, Lipták a Navrátil pracoval taktéž solidně.  


Do druhého zápasu jsme vstupovali s týmem FAT Pipe florbal Chodov B. Soupeř byl technicky i fyzicky na výborné úrovni a naši kluci jakoby se toho ze začátku zalekli. Kupili chyby a důsledkem toho bylo, že jsme během pěti minut inkasovali 3 góly. V přestávce, po dost důrazném probuzení, nastoupil na palubovku úplně jiný tým. Přestali jsme zmatkovat, zpřesnili jsme nahrávky a zlepšili pohyb. Nicméně rozjetý vlak z Chodova se nám podařilo jen zbrzdit a po třetinách 0:3, 0:0 a 0:1 jsme prohráli 4:0. V tomto zápase bych nikoho nevyzdvihoval, krom Davida Krenkela, který nám všem vytřel zrak tím, že nám předvedl nejrychlejší sprint jeho kariéry. I přes porážku jsem byl s výkonem týmu spokojený. Hráči tahali za jeden provaz a předvedl moc sympatický výkon.

Pavel Izakovič

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS