Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři mají za sebou vstup do nové sezony, z Neveklova přivážejí 3 body

20.09.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 19.září odehráli svá první utkání v soutěžním ročníku 2015/2016 junioři. V prvním zápase se utkali s domácím Neveklovem. Ve druhém zápase poté nastoulipi proti rezervě extraligového Chodova. 

V zápase s FBK Neveklov naši junioři celkem s přehledem přehrávali soupeře. Nebýt hrubých chyb jednotlivců a lehkých minel gólmana, byl by výsledek daleko jednoznačnější a proto po třetinách 3:1, 4:3 a 1:0 jsme porazili Neveklov 7:5. V tomto zápase zářil Tomáš Cink který se postaral hned o 3 góly. Hodně dobrý výkon předvedli dorostenci Patrik Slezák a Milan Plzák, kteří navíc přidali bonus v podobě vstřeleného gólu. Dále se trefil i David Krenkel a Patrik Harazim. Obranný val Brandl, Lipták a Navrátil pracoval taktéž solidně.  


Do druhého zápasu jsme vstupovali s týmem FAT Pipe florbal Chodov B. Soupeř byl technicky i fyzicky na výborné úrovni a naši kluci jakoby se toho ze začátku zalekli. Kupili chyby a důsledkem toho bylo, že jsme během pěti minut inkasovali 3 góly. V přestávce, po dost důrazném probuzení, nastoupil na palubovku úplně jiný tým. Přestali jsme zmatkovat, zpřesnili jsme nahrávky a zlepšili pohyb. Nicméně rozjetý vlak z Chodova se nám podařilo jen zbrzdit a po třetinách 0:3, 0:0 a 0:1 jsme prohráli 4:0. V tomto zápase bych nikoho nevyzdvihoval, krom Davida Krenkela, který nám všem vytřel zrak tím, že nám předvedl nejrychlejší sprint jeho kariéry. I přes porážku jsem byl s výkonem týmu spokojený. Hráči tahali za jeden provaz a předvedl moc sympatický výkon.

Pavel Izakovič

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS