Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři mají za sebou vstup do nové sezony, z Neveklova přivážejí 3 body

20.09.2015 | Štěpán Mosler

V sobotu 19.září odehráli svá první utkání v soutěžním ročníku 2015/2016 junioři. V prvním zápase se utkali s domácím Neveklovem. Ve druhém zápase poté nastoulipi proti rezervě extraligového Chodova. 

V zápase s FBK Neveklov naši junioři celkem s přehledem přehrávali soupeře. Nebýt hrubých chyb jednotlivců a lehkých minel gólmana, byl by výsledek daleko jednoznačnější a proto po třetinách 3:1, 4:3 a 1:0 jsme porazili Neveklov 7:5. V tomto zápase zářil Tomáš Cink který se postaral hned o 3 góly. Hodně dobrý výkon předvedli dorostenci Patrik Slezák a Milan Plzák, kteří navíc přidali bonus v podobě vstřeleného gólu. Dále se trefil i David Krenkel a Patrik Harazim. Obranný val Brandl, Lipták a Navrátil pracoval taktéž solidně.  


Do druhého zápasu jsme vstupovali s týmem FAT Pipe florbal Chodov B. Soupeř byl technicky i fyzicky na výborné úrovni a naši kluci jakoby se toho ze začátku zalekli. Kupili chyby a důsledkem toho bylo, že jsme během pěti minut inkasovali 3 góly. V přestávce, po dost důrazném probuzení, nastoupil na palubovku úplně jiný tým. Přestali jsme zmatkovat, zpřesnili jsme nahrávky a zlepšili pohyb. Nicméně rozjetý vlak z Chodova se nám podařilo jen zbrzdit a po třetinách 0:3, 0:0 a 0:1 jsme prohráli 4:0. V tomto zápase bych nikoho nevyzdvihoval, krom Davida Krenkela, který nám všem vytřel zrak tím, že nám předvedl nejrychlejší sprint jeho kariéry. I přes porážku jsem byl s výkonem týmu spokojený. Hráči tahali za jeden provaz a předvedl moc sympatický výkon.

Pavel Izakovič

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS