Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři a starší žáci vstoupí tento víkend do nové sezony!

18.09.2015 | Štěpán Mosler

Již zítra, v sobotu 19. září vstoupí jako první svěřenci Pavla Izakoviče do soutěže 3. ligy juniorů. Nově od této sezony se tým představí netradičně v lize středočeského kraje. K tomu došlo díky nepřihlášení požadovaného počtu klubů v našem kraji. Zajímavé tak bude porovnání našich hráčů především s pražskými celky a kluby z okolí hlavního města.


První zápasy odehrají sokolovští v Neveklově. První zápas odehrají již v 9:10 právě proti domácímu týmu. Ve druhém zápase narazíme na rezervu extraligového Chodova. Oporami týmu budou bezesporu zkušení Cink s Boroličem, Dudek a Brandl. O výsledkách týmu vás samozřejmě budeme informovat.


O den později, v neděli 20. září vstoupí do soutěže také starší žáci. Nově tvořící se tým trenéra Gasparika odehrál vyrovnané zápasy na přípravném turnaji v Plzni a na dobré výkony bude chtít navázat také v lize. V kádru aktuálně figuruje až 25 hráčů, kteří musejí bojovat o patnáctičlenou nominaci na zápas. Nutno přidat, že velkou výhodu pro nasazení do zápasu mají hráči, kteří absolvovali letní přípravu. Do týmu se tak zapojí také například mladší žák Jakub Belanec, který měl docházku stoprocentní. Oporami týmu by měli být hlavně zkušenější obránci Sýs, Hlavsa, Hoch a nový kapitán týmu Tomáš Riedl. Nově se bude soutěž starších žáku hrát turnajovým systémem. Na turnaji se sejde 6 týmů, kteří budou rozděleni do dvou skupin. Vítězové skupin se poté utkají o celkové prvenství v turnaji. Doufejme, že i náš tým nějaké to finále čeká.
                   

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS