Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři a starší žáci vstoupí tento víkend do nové sezony!

18.09.2015 | Štěpán Mosler

Již zítra, v sobotu 19. září vstoupí jako první svěřenci Pavla Izakoviče do soutěže 3. ligy juniorů. Nově od této sezony se tým představí netradičně v lize středočeského kraje. K tomu došlo díky nepřihlášení požadovaného počtu klubů v našem kraji. Zajímavé tak bude porovnání našich hráčů především s pražskými celky a kluby z okolí hlavního města.


První zápasy odehrají sokolovští v Neveklově. První zápas odehrají již v 9:10 právě proti domácímu týmu. Ve druhém zápase narazíme na rezervu extraligového Chodova. Oporami týmu budou bezesporu zkušení Cink s Boroličem, Dudek a Brandl. O výsledkách týmu vás samozřejmě budeme informovat.


O den později, v neděli 20. září vstoupí do soutěže také starší žáci. Nově tvořící se tým trenéra Gasparika odehrál vyrovnané zápasy na přípravném turnaji v Plzni a na dobré výkony bude chtít navázat také v lize. V kádru aktuálně figuruje až 25 hráčů, kteří musejí bojovat o patnáctičlenou nominaci na zápas. Nutno přidat, že velkou výhodu pro nasazení do zápasu mají hráči, kteří absolvovali letní přípravu. Do týmu se tak zapojí také například mladší žák Jakub Belanec, který měl docházku stoprocentní. Oporami týmu by měli být hlavně zkušenější obránci Sýs, Hlavsa, Hoch a nový kapitán týmu Tomáš Riedl. Nově se bude soutěž starších žáku hrát turnajovým systémem. Na turnaji se sejde 6 týmů, kteří budou rozděleni do dvou skupin. Vítězové skupin se poté utkají o celkové prvenství v turnaji. Doufejme, že i náš tým nějaké to finále čeká.
                   

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS