Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenecký G2 cup proběhl s hojnou účastí našich hráčů

15.09.2015 | Tomáš Riedl

Tým dorostenců z Karlových Varů a Sokolova doplněný o starší žáky okusil utkání s TOP mládežnickými týmy z Česka i zahraničí na G2 Cupu!

Tým byl navíc posilněn o dorostence z Chomutova, kteří skvěle zapadli to týmu. Ze sokolovských hráčů je nutno vyzdvihnout Jiřího Mikesku a Milana Plzáka, kteří se starali o pravidelný přísun bodů, poté také Štefana Nagyho, jež na sebe vzal zodpovědnost a nosil na rameni kapitánské ,,céčko´´ Turnaje se zúčastnili také Lejba, Brožek a golman Červenka. Ze sokolovských starších žáku to byli potom Riedl a Hlavsa, kteří sbírali cenné zkušenosti. Týmu se výsledkově příliš nedařilo, ve vyrovnaných utkáních selhával především v koncovkách zápasu a bohužel za celý víkend nezískal ani bod. Nutno říci, že v konkurenci nejlepších týmů republiky se tento tým určitě neztratil. Trenérskou taktovku měl na starosti Novohradský. Hurrican si tedy z turnaje odváží desáté, poslední místo. Jako celkový vítěz se stal Florbal Chodov.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS