Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenecký G2 cup proběhl s hojnou účastí našich hráčů

15.09.2015 | Tomáš Riedl

Tým dorostenců z Karlových Varů a Sokolova doplněný o starší žáky okusil utkání s TOP mládežnickými týmy z Česka i zahraničí na G2 Cupu!

Tým byl navíc posilněn o dorostence z Chomutova, kteří skvěle zapadli to týmu. Ze sokolovských hráčů je nutno vyzdvihnout Jiřího Mikesku a Milana Plzáka, kteří se starali o pravidelný přísun bodů, poté také Štefana Nagyho, jež na sebe vzal zodpovědnost a nosil na rameni kapitánské ,,céčko´´ Turnaje se zúčastnili také Lejba, Brožek a golman Červenka. Ze sokolovských starších žáku to byli potom Riedl a Hlavsa, kteří sbírali cenné zkušenosti. Týmu se výsledkově příliš nedařilo, ve vyrovnaných utkáních selhával především v koncovkách zápasu a bohužel za celý víkend nezískal ani bod. Nutno říci, že v konkurenci nejlepších týmů republiky se tento tým určitě neztratil. Trenérskou taktovku měl na starosti Novohradský. Hurrican si tedy z turnaje odváží desáté, poslední místo. Jako celkový vítěz se stal Florbal Chodov.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS