Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáky a dorostence čekají v přípravě na sezonu zvuční soupeři!

09.09.2015 | Štěpán Mosler

Starší žáci se v sobotu představí na turnaji Pilsen Cups v hale Lokomotiva v Plzni. Ve skupině A potkají Domažlice a také asi nejzvučnější tým česka Tatran Střešovice. Ve druhé skupině poté změří síly domácí Plzeň, Black Angels a Chomutov. Jedná se tedy o velmi zvučné soupeře. 

Pro tým trenérů Gasparika a Moslera jde o první a zároveň poslední přípravný turnaj před sezonou. "Do Plzně bereme hlavně hráče širšího kádru a také především ty hráče, kteří si to zasloužili docházkou na letní přípravu." Komentoval start na turnaji trenér Gasparik. Na tento turnaj měl jet kompletní kádr starších žáků, ovšem okolnosti v podobě spousty omluvenek donutily trenéry složení jednotlivých pětek výrazně pozměnit. Do turnaje tak zasáhnout také hráči mladších žáků, pro které to bude zkouška ohněm. 


Daleko zvučnější turnaj a soupeři čeká od pátku do neděle poměrně početný výběr sokolovských dorostenců, kteří na turnaji budou startovat v dresu karlovarských Huricánů. G2 cup slouží nejlepším oddílům republiky pro vyzkoušení aktuální formy před blížící se sezonou. Ve skupině tak naše čeká švédský Dalen, Tatran Střešovice, Sparta Praha a Buldogs Brno. Průběh turnaje budeme samozřejmě sledovat a o výsledcích vás budeme informovat na klubovém facebooku.
 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS