Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáky a dorostence čekají v přípravě na sezonu zvuční soupeři!

09.09.2015 | Štěpán Mosler

Starší žáci se v sobotu představí na turnaji Pilsen Cups v hale Lokomotiva v Plzni. Ve skupině A potkají Domažlice a také asi nejzvučnější tým česka Tatran Střešovice. Ve druhé skupině poté změří síly domácí Plzeň, Black Angels a Chomutov. Jedná se tedy o velmi zvučné soupeře. 

Pro tým trenérů Gasparika a Moslera jde o první a zároveň poslední přípravný turnaj před sezonou. "Do Plzně bereme hlavně hráče širšího kádru a také především ty hráče, kteří si to zasloužili docházkou na letní přípravu." Komentoval start na turnaji trenér Gasparik. Na tento turnaj měl jet kompletní kádr starších žáků, ovšem okolnosti v podobě spousty omluvenek donutily trenéry složení jednotlivých pětek výrazně pozměnit. Do turnaje tak zasáhnout také hráči mladších žáků, pro které to bude zkouška ohněm. 


Daleko zvučnější turnaj a soupeři čeká od pátku do neděle poměrně početný výběr sokolovských dorostenců, kteří na turnaji budou startovat v dresu karlovarských Huricánů. G2 cup slouží nejlepším oddílům republiky pro vyzkoušení aktuální formy před blížící se sezonou. Ve skupině tak naše čeká švédský Dalen, Tatran Střešovice, Sparta Praha a Buldogs Brno. Průběh turnaje budeme samozřejmě sledovat a o výsledcích vás budeme informovat na klubovém facebooku.
 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS