Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáky a dorostence čekají v přípravě na sezonu zvuční soupeři!

09.09.2015 | Štěpán Mosler

Starší žáci se v sobotu představí na turnaji Pilsen Cups v hale Lokomotiva v Plzni. Ve skupině A potkají Domažlice a také asi nejzvučnější tým česka Tatran Střešovice. Ve druhé skupině poté změří síly domácí Plzeň, Black Angels a Chomutov. Jedná se tedy o velmi zvučné soupeře. 

Pro tým trenérů Gasparika a Moslera jde o první a zároveň poslední přípravný turnaj před sezonou. "Do Plzně bereme hlavně hráče širšího kádru a také především ty hráče, kteří si to zasloužili docházkou na letní přípravu." Komentoval start na turnaji trenér Gasparik. Na tento turnaj měl jet kompletní kádr starších žáků, ovšem okolnosti v podobě spousty omluvenek donutily trenéry složení jednotlivých pětek výrazně pozměnit. Do turnaje tak zasáhnout také hráči mladších žáků, pro které to bude zkouška ohněm. 


Daleko zvučnější turnaj a soupeři čeká od pátku do neděle poměrně početný výběr sokolovských dorostenců, kteří na turnaji budou startovat v dresu karlovarských Huricánů. G2 cup slouží nejlepším oddílům republiky pro vyzkoušení aktuální formy před blížící se sezonou. Ve skupině tak naše čeká švédský Dalen, Tatran Střešovice, Sparta Praha a Buldogs Brno. Průběh turnaje budeme samozřejmě sledovat a o výsledcích vás budeme informovat na klubovém facebooku.
 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS