Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost odehrál přátelské zápasy ve Spořicích

01.09.2015 | Štěpán Mosler

První zápasy nové sezóny odehrál dorost ve Spořicích u Chomutova, kde se střetl s týmy Kladna „A“, Kladna „B“ a Chomutova. V zápasech šlo o vyzkoušení nového stylu hry a rozehrání se před soutěžními zápasy.

První zápas s béčkem Kladna začal Sokolov výborně, dodržoval taktické pokyny a dočkal se vstřeleného gólu. Poté hra ovšem uvadla, najednou bylo Kladno lepším týmem a do přestávky vyrovnalo. Ani začátek druhé poloviny nebyl ideální, Kladno se dočkalo gólu, který byl ale vstřelen vysokou hokejkou a po dlouhých diskuzích gól uznán nebyl (Kladno projevilo fair-play gesto, rozhodčí totiž gól nejprve uznal, trenér však uznal, že byl dosažen proti pravidlům). Baník poté vstřelil ještě jednu branku, což znamenalo výhru 2:1.

Druhý zápas s Kladnem „A“ byl mnohem náročnější, soupeř byl neustále v pohybu na rozdíl od sokolovských, kteří měli s pohybem velké problémy, hlavně při založení útoku, kdy nás provázelo velké množství chyb. Po poměrně slušně odehrané 1. polovině, v té druhé dorostenci odpadli a zápas prohráli.

V posledním zápase s Chomutovem už hráči odpadli úplně. Fyzicky na výborně se pohybující Chomutov nestačili, do větších šancí se nedostali, přesilovku nevyužili. Konečný výsledek 0:6 mluví za vše. Poslední zápas malinko pokazil dojem z předešlých výkonů, i tak si hráči zaslouží pochvalu. Zvlášť pak oba gólmani, kteří předvedli několik skvělých zákroků, nováček v sokolovském dresu Patrik Slezák, který se v obraně ukázal ve výborném světle a nakonec Milan Plzák, který bojoval o každý míček, poctivě se vracel do obrany a pomáhal zastavit útoky soupeře. 

Trenér Novohradský byl s výkony v zápasech celkem spokojen. Šlo především o vyzkoušení nové taktiky.

Filip Moravec

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS