Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost odehrál přátelské zápasy ve Spořicích

01.09.2015 | Štěpán Mosler

První zápasy nové sezóny odehrál dorost ve Spořicích u Chomutova, kde se střetl s týmy Kladna „A“, Kladna „B“ a Chomutova. V zápasech šlo o vyzkoušení nového stylu hry a rozehrání se před soutěžními zápasy.

První zápas s béčkem Kladna začal Sokolov výborně, dodržoval taktické pokyny a dočkal se vstřeleného gólu. Poté hra ovšem uvadla, najednou bylo Kladno lepším týmem a do přestávky vyrovnalo. Ani začátek druhé poloviny nebyl ideální, Kladno se dočkalo gólu, který byl ale vstřelen vysokou hokejkou a po dlouhých diskuzích gól uznán nebyl (Kladno projevilo fair-play gesto, rozhodčí totiž gól nejprve uznal, trenér však uznal, že byl dosažen proti pravidlům). Baník poté vstřelil ještě jednu branku, což znamenalo výhru 2:1.

Druhý zápas s Kladnem „A“ byl mnohem náročnější, soupeř byl neustále v pohybu na rozdíl od sokolovských, kteří měli s pohybem velké problémy, hlavně při založení útoku, kdy nás provázelo velké množství chyb. Po poměrně slušně odehrané 1. polovině, v té druhé dorostenci odpadli a zápas prohráli.

V posledním zápase s Chomutovem už hráči odpadli úplně. Fyzicky na výborně se pohybující Chomutov nestačili, do větších šancí se nedostali, přesilovku nevyužili. Konečný výsledek 0:6 mluví za vše. Poslední zápas malinko pokazil dojem z předešlých výkonů, i tak si hráči zaslouží pochvalu. Zvlášť pak oba gólmani, kteří předvedli několik skvělých zákroků, nováček v sokolovském dresu Patrik Slezák, který se v obraně ukázal ve výborném světle a nakonec Milan Plzák, který bojoval o každý míček, poctivě se vracel do obrany a pomáhal zastavit útoky soupeře. 

Trenér Novohradský byl s výkony v zápasech celkem spokojen. Šlo především o vyzkoušení nové taktiky.

Filip Moravec

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS