Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost odehrál přátelské zápasy ve Spořicích

01.09.2015 | Štěpán Mosler

První zápasy nové sezóny odehrál dorost ve Spořicích u Chomutova, kde se střetl s týmy Kladna „A“, Kladna „B“ a Chomutova. V zápasech šlo o vyzkoušení nového stylu hry a rozehrání se před soutěžními zápasy.

První zápas s béčkem Kladna začal Sokolov výborně, dodržoval taktické pokyny a dočkal se vstřeleného gólu. Poté hra ovšem uvadla, najednou bylo Kladno lepším týmem a do přestávky vyrovnalo. Ani začátek druhé poloviny nebyl ideální, Kladno se dočkalo gólu, který byl ale vstřelen vysokou hokejkou a po dlouhých diskuzích gól uznán nebyl (Kladno projevilo fair-play gesto, rozhodčí totiž gól nejprve uznal, trenér však uznal, že byl dosažen proti pravidlům). Baník poté vstřelil ještě jednu branku, což znamenalo výhru 2:1.

Druhý zápas s Kladnem „A“ byl mnohem náročnější, soupeř byl neustále v pohybu na rozdíl od sokolovských, kteří měli s pohybem velké problémy, hlavně při založení útoku, kdy nás provázelo velké množství chyb. Po poměrně slušně odehrané 1. polovině, v té druhé dorostenci odpadli a zápas prohráli.

V posledním zápase s Chomutovem už hráči odpadli úplně. Fyzicky na výborně se pohybující Chomutov nestačili, do větších šancí se nedostali, přesilovku nevyužili. Konečný výsledek 0:6 mluví za vše. Poslední zápas malinko pokazil dojem z předešlých výkonů, i tak si hráči zaslouží pochvalu. Zvlášť pak oba gólmani, kteří předvedli několik skvělých zákroků, nováček v sokolovském dresu Patrik Slezák, který se v obraně ukázal ve výborném světle a nakonec Milan Plzák, který bojoval o každý míček, poctivě se vracel do obrany a pomáhal zastavit útoky soupeře. 

Trenér Novohradský byl s výkony v zápasech celkem spokojen. Šlo především o vyzkoušení nové taktiky.

Filip Moravec

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS