Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Valná hromada přinesla změny ve vedení oddílu

26.06.2015 | Štěpán Mosler

Ve čtvrtek 25.6. proběhla v prostorách salonku restaurace U Komerčky valná hromada, která měla v programu volby vedení oddílu. Post předsedy oddílu obhájil Petr Gasparik, který ani neměl protikandidáta. Do výkonného výboru byli poté zvoleni Filip Sivák, Tomáš Abrhám, Pavel Izakovič a Štěpán Mosler.

Na post sekretáře oddílu byl jednoznačně zvolen Filip Sivák. Změny proběhly také na trenérských postech. Rozdělení trenérů do jednotlivých kategorií je tedy následující:


muži A: Tomáš Abrhám, Jakub Stejskal
Muži B: Pavel Izakovič, Robert Rampa
junioři: Pavel Izakovič, Lukáš Konvalina, Jakub Hollý
dorostenci: František Novohradský, Robert Pitoňák
starší žáci: Petr Gasparik, Štěpán Mosler
mladší žáci: Romana Duroňová, Tomáš Abrhám
elévové, přípravka: Robert Pitoňák, Jiří Mikeska, Filip Moravec

Všem kategoriím pomalu končí letní příprava, po které bude následovat zhruba měsíční volno. Muži ještě absolvují v termínu od 2. do 6. soustředění v Tachově, kam také dorazí brankář prvoligového Litvínova a bývalý hráč Plzně Martin Kohout. 

Ligová soutěž divize skupiny A začne 26.9. domácím soubojem s nováčkem soutěže FBC Teplice. Muži jsou navíc opět přihlášeni do poháru čfbu, který proběhne poslední víkend v srpnu v Kralupech. V této době se také začíná formovat kádr týmu, který kromě stávajících opor doplní také Tomáš Petrák a další varští mladící na hostování. V jednání je také možnost odehrání domácích utkání v nové hale v Karlových Varech.

Zajímavá bude také soutěž juniorů, která v našem regionu neměla potřebný počet týmů, a tak došlo k přípojení našeho družstva do středočeského kraje.  Nově bude tým juniorů vést Pavel Izakovič.

Pro podrobnější informace o chodu oddílu sledujte klubový facebook!


 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS