Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost se zúčastnil poháru hejtmana kraje

09.06.2015 | Štěpán Mosler

Dne 30.5. se ve Františkových Lázních uskutečnil Pohár hejtmana. Turnaj, kde se představilo pět nejlepších dorosteneckých týmů v karlovarském a plzeňském kraji. Sokolov nemohl na tomto turnaji chybět.

První zápas a hned derby. Střetly se mezi sebou týmy FB Hurrican Karlovy Vary a TJ Baník Sokolov. Začátek zápasu lépe zachytili sokolovští hráči, byli aktivnější, měli více ze hry. Hra se postupně vyrovnávala a nakonec to byli karlovarští, kdo udeřil první. Hra byla nadála vyrovnaná, oba týmy skvěle bránili. Sokolov se ještě do konce první poloviny dočkal vyrovnání. Skóre po první polovině bylo 1:1. Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hráči Varů, ze svého tlaku vytěžili vedoucí gól. Sokolov se ale postupně začínal osmělovat, hra se vyrovnala, stejně jako skóre na světelné tabuli. Oba týmy si v závěru připravili pár slušných příležitostí, díky oběma brankářům však skóre zůstalo stejné- 2:2. 

Druhý zápas, druhý soupeř hrající 1. ligu. Tentokrát na Sokolov čekala velmi běhavá Slavie. I přesto, že soupeř přijel v devíti hráčích do pole, byl z počátku lepší. Slavia ze své převahy dokázala vytěžit dva góly. Až v průběhu druhého poločasu Sokolov začal přehrávat soupeře a dočkal se kontaktního gólu. V závěru byli Slávisté pod obrovským tlakem, jejich gólman však ustál sokolovskou palbu . Konečné skóre 1:2.  Po tomto zápase už byla na sokolovských patrná únava, předchozí zápasy byli velmi fyzicky náročné, v tom třetím na ně měl čekat papírově nejslabší tým z  Horšovského Týna. 
Ze začátku se naplňovali předpoklady, Sokolov byl lepší. Ze svých šancí ale vytěžil jediný gól. Ve druhé polovině byli aktivnější hráči Horšovského Týnu a dočkali se vyrovnání. V dalším průběhu zápasu už gól nepadl. Výsledek utkání 1:1 
V posledním zápase se na hráčích projevila únava. Plzeňské FBC hrálo teprve své třetí utkání, bylo čerstvější. Ze začátku Sokolov bojoval, snažil se vydat se z posledních sil, odměnou jim byl vedoucí gól. Poté už sokolovští úplně odpadli. Po dvou velmi nešťastných gólech se soupeř dostal do vedení. V tu chvíli už Sokolov odpadl. K únavě se přidala i nekoncentrovanost. Soupeř přidal ještě další čtyři góly a opanoval utkání v poměru 1:6 Po skončení tohoto utkání se čekalo na výsledek zápasu mezi Slavií a Horšovským Týnem. Výhra hráčů Horšovského Týnu odsoudila Sokolov na páté místo. Za předvedené výkony si však všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu, v konkurenci prvoligových týmů sehráli vyrovnanou partii.

Filip Moravec

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS