Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost se zúčastnil poháru hejtmana kraje

09.06.2015 | Štěpán Mosler

Dne 30.5. se ve Františkových Lázních uskutečnil Pohár hejtmana. Turnaj, kde se představilo pět nejlepších dorosteneckých týmů v karlovarském a plzeňském kraji. Sokolov nemohl na tomto turnaji chybět.

První zápas a hned derby. Střetly se mezi sebou týmy FB Hurrican Karlovy Vary a TJ Baník Sokolov. Začátek zápasu lépe zachytili sokolovští hráči, byli aktivnější, měli více ze hry. Hra se postupně vyrovnávala a nakonec to byli karlovarští, kdo udeřil první. Hra byla nadála vyrovnaná, oba týmy skvěle bránili. Sokolov se ještě do konce první poloviny dočkal vyrovnání. Skóre po první polovině bylo 1:1. Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hráči Varů, ze svého tlaku vytěžili vedoucí gól. Sokolov se ale postupně začínal osmělovat, hra se vyrovnala, stejně jako skóre na světelné tabuli. Oba týmy si v závěru připravili pár slušných příležitostí, díky oběma brankářům však skóre zůstalo stejné- 2:2. 

Druhý zápas, druhý soupeř hrající 1. ligu. Tentokrát na Sokolov čekala velmi běhavá Slavie. I přesto, že soupeř přijel v devíti hráčích do pole, byl z počátku lepší. Slavia ze své převahy dokázala vytěžit dva góly. Až v průběhu druhého poločasu Sokolov začal přehrávat soupeře a dočkal se kontaktního gólu. V závěru byli Slávisté pod obrovským tlakem, jejich gólman však ustál sokolovskou palbu . Konečné skóre 1:2.  Po tomto zápase už byla na sokolovských patrná únava, předchozí zápasy byli velmi fyzicky náročné, v tom třetím na ně měl čekat papírově nejslabší tým z  Horšovského Týna. 
Ze začátku se naplňovali předpoklady, Sokolov byl lepší. Ze svých šancí ale vytěžil jediný gól. Ve druhé polovině byli aktivnější hráči Horšovského Týnu a dočkali se vyrovnání. V dalším průběhu zápasu už gól nepadl. Výsledek utkání 1:1 
V posledním zápase se na hráčích projevila únava. Plzeňské FBC hrálo teprve své třetí utkání, bylo čerstvější. Ze začátku Sokolov bojoval, snažil se vydat se z posledních sil, odměnou jim byl vedoucí gól. Poté už sokolovští úplně odpadli. Po dvou velmi nešťastných gólech se soupeř dostal do vedení. V tu chvíli už Sokolov odpadl. K únavě se přidala i nekoncentrovanost. Soupeř přidal ještě další čtyři góly a opanoval utkání v poměru 1:6 Po skončení tohoto utkání se čekalo na výsledek zápasu mezi Slavií a Horšovským Týnem. Výhra hráčů Horšovského Týnu odsoudila Sokolov na páté místo. Za předvedené výkony si však všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu, v konkurenci prvoligových týmů sehráli vyrovnanou partii.

Filip Moravec

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS