Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko mužů se pomstilo Tachovu, Vejprnice uhlídaly těsný náskok

22.04.2015 | Robert Rampa

Muži ustálili sestavu, dá se říci, že našli ideální sestavení. První lajna je složena v obraně z Dudka a Novohradského, v útoku z Banduriče, Siváka a kapitána Černého, druhá lajna v obraně z Brandla a Pitoňáka, v útoku z Izakoviče, Rampy a Frydrycha. Pokud muži nastupují v této sestavě, hrají vyrovnaně a konkurenceschopně. 

To se prokázalo v zápase s Tachovem. Ten sice nezačal pro naše florbalisty nejlíp, avšak soudružnost týmu je dovedla do vítězného konce.  Jako první se prosadil Bandurič, který v přesilové hře našel odražený míček. Druhý gól přidal Dudek svým nádherným sólem přes tři hráče. Hvězdná chvíle nastala i pro Novohradského, jenž si pohrál s obranou Tachova a backhandovým blafákem překvapil všechny včetně sebe. Vedení sokolovským zařídil Izakovič sedm vteřin před koncem druhého dějství. Izakovič ve třetí třetině také připravil neskutečně snadný gól pro Frydrycha, který doklepával do úplně prázdné branky. Nadějný junior vypadal, soudě podle jeho výrazu v obličeji, že o svém gólu ani neví. Frydrychův gól se tak stal terčem vtípků v kabině. Definitivní pojistku výhry 6:4 přidal skvěle hrající Sivák. Jeho gól byl již třetím bodem v utkání po dvou asistencích. Výborně si branku postavil gólman Hollý, za ušima mu zvonila tyč hned čtyřikrát. On to přisuzuje svému umění.

Druhý zápas proti Vejprnicím byl ukázkou velkého dramatu. Vejprnice nejdřív vedly 3:1, za Sokolov se prosadil Izakovič střelou mezi nohy gólmana. Sokolov následně utkání otočil na 4:3, góly si připsali znovu Izakovič (opět střelou mezi nohy), Rampa střelou po zemi k tyči a Sivák, který po krásné nahrávce Brandla dával do prázdné. Jenomže Vejprnice skóre opět otočily. Krasným sólem dal naději ještě Dudek, Sokolov mocně dotahoval a ke konci zápasu si vytvořil mnoho šancí, jak alespoň vyrovnat. Vejprnice se však ubránily.

„Jsem na tým hrdý, odehráli jsme super utkání, kluci se snažili a bylo to vidět, hráli jsme dobře,“ řekl po zápase hrající trenér Izakovič.


Dva nedělní zápasy také zamíchaly pořadím v individuální statistice týmu. Sivák čtyřmi body přeskočil jednobodového Rampu a Izakovič navýšil svůj náskok už na pět bodů. Sokolov čekají poslední dva zápasy proti Chebu a Toužimi. Trenér Izakovič chystá překvapení v sestavě a možná do utkání s Chebem naskočí někdo nečekaný, tajná zbraň, která ještě může zamíchat pořadím v tabulce individualit.

sestava: Hollý (41 střel, 10 obdržených gólů) – Bandurič (1+0), Černý, Dudek (2+1), Izakovič (3+2), Frydrych (1+0), Rampa (1+0), Sivák (2+2), Novohradský (1+1), Pitoňák (0+2), Brandl (0+2)

autor: Rampa

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS