Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka a mladší žáci na Gorila Cupu

12.09.2021 | Michal Vaněk

Dvě kategorie jsme vyslali do Plzně, aby si zahráli asi na posledním turnaji před vypuknutím oficiální soutěže Českého florbalu.

Florbal Sokolov si zajel tento víkend na prestižní turnaj Gorila Cup do Plzně. Do boje poslal družstvo našich nejmenších (přípravky) kteří si celý sobotní den užili 5ti zápasy a po obědě si šli ještě společně zařádit do přítomného zábavného centra, než pojedou fandit svým starším spoluhráčům s mladších žáků. "Turnaj mladších žáků byl z naší strany spíše zkouškou a rozehráním se na následující sezónu, kdy všichni hráči neměli možnost díky přestávce minulé sezóny zvyknout si na přechod ze systému 3+1 na velký 5+1 a velké hřiště. Bohužel to bylo hodně znát na práci v prostoru. Na druhou stranu musím i pochválit tým, jelikož se s každým dalším zápasem zlepšovali a zvedali si postupně sebevědomí. Turnaj nám ukázal, na čem musíme zapracovat a i hráči nasbírali především důležité zkušenosti, které při tréninku nelze získat." Uvedl trenér Michal Vaněk.

 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS