Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Březen ve znamení pohybových výzev a "Open training" bez závazků pro děti od 5-17 let.

08.03.2021 | Michal Vaněk

Florbal Sokolov do této doby pořádal online tréninky a výzvy pouze pro členy klubu. Avšak v situaci, kdy už takřka rok děti neměly tělocvik, jsme se rozhodli předat trochu inspirace pro rozvoj dětí úplně všem v našem okrese a třeba i dál. Zkrátka nám situace, kdy veškeré neprofesionální sportovní kluby nemohou sportovat, není lhostejná a v dětech vidíme naši budoucnost. Proto sledujte náš Instagram, YouTube a Facebook protože po celý březen 2x týdně přibývali nové pohybové výzvy.

PRO DĚTI OD 6-11 LET.

Jsme se snažili, aby jste si s Vašimi dětmi při plnění srandovních výzev, které prověří vaše pohybové schopnosti užili trochu té legrace. Chtěli jsme v této době přispět alespoň malinkou měrou rozpohybováním vašich dětí i Vás. Všechna videa s výzvami naleznete stále na našem YouTube kanálu či na instagramu a Facebooku. Pojďte si vyzkoušet koordinaci, pružnost, rychlost. Pojďte rozvíjet u dětí zábavnou formou jejich schopnosti, radost z pohybu a výzev a třeba i závody v rámci rodiny.


PRO DĚTI OD 12-17 LET.

Jako další program byly pro starší děti OPEN TRAINING, aby si vyzkoušely online trénink, kde procvičí především svou fyzickou kondici díky našemu kondičnímu trenérovi a šéftrenéru mládeže. Trénovalo se 2-3x týdně. Veškeré tréninky byly úplně zdarma a bez závazků.

 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS