Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Společně na Gothii 2310 Km za 9 dní

26.01.2021 | Michal Vaněk

Florbal Sokolov se se svým partnerským klubem Tatran Střešovice a dalšími kluby z akce "Společně rychleji" vydal na 2200 km dlouhou cestu z Prahy do kolébky florbalu Švédska - Göterborgu a zpět. Hlavní cíl akce byl rozpohybovat děti a rodiče v této nelehké době. Detaily akce v článku.

Jak již bylo zmíněno, hlavní snahou bylo rozpohybovat děti a rodiče. Tatran Střešovice, FBC Písek, FBC Hradec Králové, FBC Dobříš a Florbal Sokolov závodili mezi sebou pomocí nasbíraných km, které děti se svými rodiči ušly, uběhnly, najezdily na kole, běžkách, sáňkách či bobech. Každý, kdo se chtěl zapojit měl pouze za úkol na svém telefonu nebo hodinkách udělat screenshot dané aktivity, který pak poslal svému koordinátorovi a ten vzdálenost zapsal do společné tabulky. Každý den se pak jednotlivé km sčítaly.

Do akce se zapojilo cca 60 členů s rodiči pouze z našeho klubu. Cesta na Göteborgu a zpět nám trvala 9 dní a celková vzdálenost sečtených km se zastavila na neuvěřitelných 2310 km. Máme obrovskou radost z celkového počtu zapojených dětí a celých rodin v tomto nevlídném období. Moc děkujeme soupeřům a hlavním strůjcům tohoto projektu @tatranstresovice #spolecnenagothii #spolecnerychleji

 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS