Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Prohlášení klubu Florbal Sokolov z.s.

21.11.2020 | Michal Vaněk

Prohlášení k členským příspěvkům v letošní sezóně. Plně si uvědomujeme, že tato nelehká doba má i finanční dopady jak pro náš klub, tak i pro Vás rodiče a naše členy. Více v článku...

Vedení klubu Florbal Sokolov z.s. považuje za důležité informovat všechny své členy o současné situaci spojené s vládními opatřeními omezujícími sportovní přípravu našich členů.
I přestože je v současné době omezena kolektivní sportovní příprava našich členů v halách a tělocvičnách, tak se běžný chod klubu nezastavil a výkonný výbor společně s trenéry nadále pracuje na rozvoji a organizaci klubu pro aktuální a další soutěžní sezóny. 

Členské příspěvky v sezoně 2020/2021 a podmínky platby 

Vzhledem k tomu, že od 12.10.2020 je omezena sportovní příprava v halách a tělocvičnách, na zasedání výkonného výboru klubu dne 19.11.2020 byl schválen systém platby členských příspěvků takto
  • v případě, že se nebude uskutečňovat sportovní příprava našich členů v halách a tělocvičnách, bude výše členského příspěvku ponížena o 300,-Kč za každý kalendářní měsíc, vratná část bude na žádost člena buď zaslána zpět na jeho účet či odečtena od členských příspěvků v sezóně 2021/2022, 
  • částka členských příspěvků se nebude snižovat v okamžiku, kdy bude soutěžní sezóna prodloužena až do 30.6.2020, což je jeden z uvažovaných návrhů Českého florbalu pro řádné dokončení všech soutěží (běžně soutěžní sezona konči max. k 10.5.2020), důvodem nesnižování členských příspěvků v tomto případě je fakt, že všechny dosud neuskutečněné soutěžní termíny budou nahrazeny a tréninková činnost ve vnitřních sportovištích bude prodloužena o 2 měsíce oproti normálnímu stavu,
  • termíny pro platbu členských příspěvků za soutěžní sezonu 2020/2021 byly stanoveny takto – do 31.10.2020 uhrazení první poloviny členských příspěvků a termín úhrady druhé poloviny členských příspěvků se posouvá z 31.12.2020 na 31.3.2021. 
V souvislosti s členskými příspěvky připomínáme, že první polovina členských příspěvků je již po splatnosti a žádáme členy, kteří dosud první polovinu neuhradili, aby tak učinili. Pevně věříme v solidaritu našich členů, kteří se i přes navrhované změny platby členských příspěvků, rozhodnou uhradit plnou výši a tím podpořit náš klub v nelehké době. 
Na závěr Vás chceme ujistit, i přestože nám vládní opatření nedovolují se pravidelně potkávat v halách, tak se snažíme nadále posouvat a rozvíjet náš klub, např. nákupem nových tréninkových pomůcek, sportovního oblečení, přípravou a organizováním online tréninkových jednotek tak, aby se naši členové mohli nadále věnovat svému oblíbenému sportu a dále se bavit s naším klubem. 
Se srdečným pozdravem Váš Florbal Sokolov

 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS