Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SPOLEČNĚ RYCHLEJI FLORBAL SOKOLOV A TATRAN STŘEŠOVICE

16.05.2020 | Matyáš Pitoňák

Tatran Střešovice - Home | FacebookFlorbal Sokolov - Home | Facebook

Již dvě sezóny funguje projekt SPOLEČNĚ RYCHLEJI mezi Tatranem Střešovice a partnerskými oddíly, ke kterým patří i náš klub Florbal Sokolov. Jeho myšlenkou je propojení a spolupráce oddílů, kteří se tak navzájem obohacují a inspirují.
Celý projekt (původní představení naleznete ZDE) se opírá o snahu budovat a zlepšovat funkčnost oddílů po stránce organizační a trenérské, což má zajistit plynulý rozvoj hráčů, kteří tak mají přístup ke kvalitnějším tréninkovým podmínkám a větší šanci k posunu směrem k reprezentaci. Kluby se zároveň dělí o své know-how jak v oblasti sportu, tak i v oblasti marketingu, což je především v dnešní době důležitou součástí úspěšně fungujícího oddílu. 

Předčasně ukončená sezóna nabídla výjezdní utkání v Hradci Králové a v Plzni. Trenéři se setkali na několika tréninkových jednotkách. Několik hráčů jak z Tatranu, tak i z partnerských oddílů si vyzkoušelo, jaké to je hrát a trénovat v jiném klubu, což je obohatilo o cenné zkušenosti a ve výkonnosti posunulo zase o něco dál.

Koordinátorem projektu za Tatran Střešovice je šéftrenér mládeže Pavel Hudík, který plánuje propojení klubů i v rámci soustředění, kempů a turnajů: V letošní sezoně pokračoval druhým rokem projekt společně rychleji. Navázali jsme na předešlou práci Martina Czeczinkara v oblasti propojení trenérů jednotlivých klubů. Ať už naší návštěvou v tréninku například v oddílu FBC Plzeň, tak pozváním trenérů všech oddílů na sportovní rady Tatranu a následné vstupy do tréninku mládeže. 

Zároveň probíhá spolupráce i na hráčské úrovni, kdy buď tatranští hráči skrze střídavé starty hrají v partnerských oddílech, případně hráči z PO mají možnost vyzkoušet tréninkový proces u nás a zároveň hrát v tatranském dresu, některé turnaje.

Jelikož karanténa neumožnila tolik trenérských návštěv a možností se vzájemně potkávat. Tím pádem plánujeme častější propojení v rámci soustředění jednotlivých klubů, případně účast na kempech a turnajích. Uvědomujeme si, že debaty, diskuze a sdílení poznatků ze všech oblastí kolem sportu a sportovních klubů nás posouvá Společně rychleji dopředu.“

Za partnerský klub Florbal Sokolov se k fungování projektu vyjádřil trenér mládežnických kategorií Robert Pitoňák, který si spolupráci velmi pochvaluje: Již druhou sezónu pokračuje spolupráce našeho klubu Florbal Sokolov se superligovým týmem Tatran Střešovice a to v rámci projektu s názvem Společně rychleji, i v této sezóně 2019/2020 byla spolupráce perfektní a pro klub Florbal Sokolov nabídla opět možnosti zapojit naše trenéry i hráče do sportovního dění Tatranu, kde opět získávali cenné zkušenosti, čerpali novou inspiraci a motivaci. Někteří naši hráči se k Tatranu připojili už i do pravidelného tréninkového procesu a také si vyzkoušeli jaké je to být hráčem Tatranu a bojovat na prestižních turnajích v dresu s velkým písmenem "T". Za klub Florbal Sokolov tak nelze jinak než Tatranu Střešovice upřímně poděkovat za možnosti, které našemu klubu, trenérům, a především hráčům nabízí, za pomoc při rozvoji a budování v oblasti sportovní i marketingové, a především za to, že dohodnuté věci jsou vždy uskutečněny a naplněny. Závěrem tak nezbývá než si přát, aby takto skvěle nastavená spolupráce, fungovala i do budoucna.“

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí


Jakmile to situace dovolí, budeme se těšit na další spolupráci, ať už formou návštěvy tréninků nebo případných kempů.“

 
Aktuality
FLORBAL SOKOLOV NA PRAGUE GAMES 2020

Hned 6 hráčů florbalu Sokolov si zahráli za Tatran Střešovice na Prague Games 2O2O.

 
BOJUJ ZA NÁS! - HLEDÁME NOVÉ HRÁČE.

Jako jeden z největších florbalových klubů v Karlovarském kraji pořádáme  CELOROČNÍ nábor chlapců a dívek již od 5 let.

 
MODELOVÝ TRÉNINK A DIALOGY S TRENÉRY

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na modelový trénink kategorie starších žáků našeho klubu Florbal...

 
LETNÍ PŘÍPRAVA
 
ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ
 
VALNÁ HROMADA FLORBAL SOKOLOV
 
ČLENSKÁ SEKCE
 
DOROSTENI 3 BODY OD VÍTĚZSTVÍ V 2.LIZE
 
JARNÍ PRÁZDNINY A TRÉNINKY
 
CHCETE SE PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ A SPORTOVÁNÍ VAŠEHO DÍTĚTE?
 
NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ

Muži A | Sobota 22.08.2020, 13:30
SPORT CLUB Klatovy - Florbal Sokolov
 
Muži A | Sobota 22.08.2020, 18:00
Florbal Sokolov - DDM Dynamo Teplice
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 10:30
Florbal Sokolov - FbC Red Dragon Hořovice
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 15:00
FbC Barracudas Slaný - Florbal Sokolov
 
Muži A | Sobota 12.09.2020
Florbal Sokolov - DDM Sanexcz Děčín IV
 
CELOROČNÍ NÁBOR
Přijímáme chlapce a dívky již od 5 let. Více ZDE.
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS