Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ

07.05.2020 | Robert Pitoňák

Florbal Sokolov a jeho mladší kategorie zahajují společné tréninky. 

Na základě rozhodnutí vlády a uvolňujících se opatření, zahajujeme venkovní skupinové tréninky.

Od 11. května 2020 začínáme trénovat na venkovních sportovištích.

Jednotlivé tréninky a tréninkové skupiny již budou řídit trenéři daných kategorií.

Rozdělení trenérů : 

Přípravka a elévové, elévky, mladší žáci, mladší žákyně  – Andrea Vaňková, Michal Vaněk, David Vaníček, Luděk Lejba, Petr Přibyl.

Starší žáci – Robert Pitoňák, Rudolf Stockner

Rozdělení do skupin je dle ročníků, přesuny mezi kategoriemi jsou možné po individuální domluvě a posouzení vhodnosti. 

Kategorie straších žáků začíná s tréninky od 11.5.2020, kategorie přípravky, elévů a mladších žáků začíná s tréninky od 14.5.2020.

Tréninky budou probíhat za přesně definovaných pravidel a maximálně budeme dbát na všechny hygienické předpisy a nařízení.

Pravidla :

Základním pravidlem je, že každý hráč bude mít na tréninku vlastní pití a bude již při příchodu na trénink převlečen do sportovního oblečení.

Vždy si před a po tréninku hráči i trenéři vydezinfikují ruce + pomůcky používané při tréninku  (dezinfekce bude připravena přímo na sportovišti ).

Trenéři budou mít roušku, hráči přijdou a odejdou z tréninku v roušce, stejně tak jejich doprovod, hráči roušku budou moci sundat se zahájením tréninku a na konci si ji opět nandají.

!!!!! Pro účast na tréninku bude nutné donést podepsaný formulář od zákonného zástupce o  bezinfekčnosti, kterou naleznete na našem webu ve složce Sokolov zone, dokumenty ( název formuláře Bezinfekčnost), případně bude k dispozici u trenérů přímo na sportovišti. BEZ VYPLNĚNÉHO A PODEPSANÉHO FORMULÁŘE NEBUDE HRÁČ VPUŠTĚN NA TRÉNINK !!!!

Bezinfekčnost bude platná vždy od podpisu formuláře na další 3 následující dny.

Zároveň musíme upozornit, že šatny a sociální zařízení nebudou k dispozici.

Pozn. :  další info je přiloženo na webu Florbal Sokolov, složka Sokolov zone, dokumenty, zde je přiložen formulář Bezinfekčnost a tabulka s termíny tréninků jednotlivých kategorií. Nebo zde.

Jedná se o novou situaci jak pro nás, tak i pro Vás a Vaše děti, po prvním týdnu tréninků situaci  vyhodnotíme a provedeme případné úpravy, změny, tak aby režim co nejvíce vyhovoval hráčům, rodičům a zároveň jsme se řídili dle všech vládních opatření. Je možné, že budeme obratem reagovat, pokud se některá nařízení změní.

Prosba :  Tato situace je pro nás zcela nová, proto budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, kterou vezmeme v potaz do plánování dalších tréninkových týdnů.

 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS