Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přihlášení do nové členské sekce

21.04.2020 | Michal Vaněk

Informace jak se přihlásit k aktualizované členské sekci s různými vylepšeními. Pokud si člen nebo rodič, zde se dočteš, jak do aktualizované klubové sekce udělat svůj první krok. Jak si vytvořit nové přihlašovací údaje pro přihlášení nebo pokud jste rodič (zákonný zástupci člena, budete mít v nové verzi klubové sekce nově svůj účet přiřazený ke členovi se svými vlastními přihlašovacími údaji.

Zde je postup, jak se do aktualizované členské sekce dostat.

 1. Klikněte na odkaz "Členská sekce" vpravo nahoře.
 2. Pro nové členy "Nová registrace" a dále postupuj dle instrukcí nebo jste stávající člen? Pokračujte tak pod tlačítkem "Přihlásit se původním loginem" , poté zadejte původní login na přihlašovací stránce do klubové sekce (většinou poslední dvě číslice roku narození, příjmení a první písmeno z jména např.: "06Novaka" 2006 Novák Adam)
 3. Na e-mail Vám přijde pozvánka s odkazem a PINem.
 4. Vytvořte si uživatelský profil.
 5. JSEM ČLEN s vlastní e-mailovovou adresou a spravuji si účet sám! Právě pro Vás je určen návod výše uvedený. Uvedete pouze, že jste "Člen"
 6. JSEM RODIČ - máte dvě možnosti
  1. Máte malého florbalistu či florbalistku? V tom případě vytvořte účet pouze pro sebe označeného jako rodič, který budete spravovat vy!
  2. Máte již staršího hráče, který má svůj email a chcete mít vlastní přístup a vidět přihlášení na tréninky, turnaje, zápasy nebo máte více dětí, kteří hrají a chcete mít účty propojené pod svým přihlašovacím emailem? V tom případě si vytvořte svůj účet rodiče. Začátek registrace je stejná, pouze v průběhu vyplňování údajů vyberete, že jste zástupce/rodič a pak si nastavíte e-mail, kterým se nově budete přihlašovat. Pro propojení Rodiče a Hráče kontaktujte správce členské sekce na emailu: michalvanek83@icloud.com.
 7. Přihlašte se novým loginem do klubové sekce a projděte kontrolou údajů.
 8. Máte hotovo!!! Pro jakékoliv dotazy neváhejte kontaktovat Michala Vaňka (správce členské sekce na email: michalvanek83@icloud.com).


 
SOKOLOV V REPRE
Kde nás najdete na internetu?
   
 
         RSS