Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši

19.10.2018 | Robert Pitoňák

Po postupu z domácího turnaje 2. výkonnostního koše ve Františkových Lázních jeli starší žáci do Plzně sehrát zápasy v elitním koši, jak se jim tam dařilo? 

Dne 13.10.2018 vyrazili naši starší žáci, doplněni čtyřmi hráči z mladších žáků, na turnaj do Plzně, tentokráte je čekal 1. výkonnostní koš a daleko zdatnější soupeři než ve 2. koši. Ve zbrusu nové hale na "Lokotce" na nás čekali hned tři soupeři z Plzně - Florbalová škola Plzeň, FBŠ Slavia Plzeň a FBC Plzeň a tým FB Hurrican Karlovy Vary. 

Na klucích bylo znát velké odhodlání se statečně poprat se silnými soupeři a na hřišti to bylo také vidět, táhli za jeden provaz, hráli jako tým, nedali nic zadarmo, utkání se hrála ve vysokém tempu a naši borci byli víc než zdatnými soupeři všech našich konkurentů, svým slibným výkonem si tak řekli o setrvání v 1. výkonnostním koši, všem borcům paří díky za týmovost, nasazení a přístup k celému turnaji.  

Florbalová škola Plzeň - Florbal Sokolov 3:1
FBŠ Slavia Plzeň - Florbal Sokolov 4:2
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Sokolov 3:1
FBC Plzeň - Florbal Sokolov 2:2

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS