Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši

19.10.2018 | Robert Pitoňák

Po postupu z domácího turnaje 2. výkonnostního koše ve Františkových Lázních jeli starší žáci do Plzně sehrát zápasy v elitním koši, jak se jim tam dařilo? 

Dne 13.10.2018 vyrazili naši starší žáci, doplněni čtyřmi hráči z mladších žáků, na turnaj do Plzně, tentokráte je čekal 1. výkonnostní koš a daleko zdatnější soupeři než ve 2. koši. Ve zbrusu nové hale na "Lokotce" na nás čekali hned tři soupeři z Plzně - Florbalová škola Plzeň, FBŠ Slavia Plzeň a FBC Plzeň a tým FB Hurrican Karlovy Vary. 

Na klucích bylo znát velké odhodlání se statečně poprat se silnými soupeři a na hřišti to bylo také vidět, táhli za jeden provaz, hráli jako tým, nedali nic zadarmo, utkání se hrála ve vysokém tempu a naši borci byli víc než zdatnými soupeři všech našich konkurentů, svým slibným výkonem si tak řekli o setrvání v 1. výkonnostním koši, všem borcům paří díky za týmovost, nasazení a přístup k celému turnaji.  

Florbalová škola Plzeň - Florbal Sokolov 3:1
FBŠ Slavia Plzeň - Florbal Sokolov 4:2
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Sokolov 3:1
FBC Plzeň - Florbal Sokolov 2:2

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
Áčko má za sebou 4 utkání, z 12 bodů získalo 11.
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS