Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První turnaj mladších žáků

11.10.2018 | Robert Pitoňák


Také i naši mladší žáci mají za sebou první turnaj nové sezony. První říjnovou sobotu se naše početná žluto - černá "banda" vydala do nedalekého Chodova, kde se na ně chystal již tradičně silný Chodov a dívčí Akademie FB Hurrican Karlovy Vary. Jako bonus turnaje se na závěr spolu utkali naše družstva Black Knights Florbal Sokolov a Yellow Knights Florbal Sokolov. Naši "černí rytíři", poskládání převážně z dívek a mladších hráčů z kategorie elévů, se statečně prali se silným týmem Chodova, užili si gólové hody proti dívčí Karlovarské akademii a v posledním zápase potrápili naše "žluťáky". 

Žlutí rytíři se v prvním utkání rozehřáli s týmem Hurricanské dívčí akademie a hned poté je čekal silný soupeř z Chodova, do tohoto utkání jsme v první polovině vstoupili na výbornou, kdy se nám podařilo získat rychle vedení, díky dobré kombinační hře, v druhé půlce jsme také pokračovali v dobré kombinační hře, podařilo se nám i sehrát několik přesilovek, které však na náš tým měly opačný účinek a to, že nás trochu uspaly, toho využil soupeř a ukázal také svou sílu a vyrovnal hru na hřišti i skóre na výsledkové tabuli, poslední část zápasu se naši žlutí rytíři probrali a zaveleli k útoku, kdy po krásné kombinaci obrana-útok-obrana strhnuli žluťáci vedení na svou stranu, závěrečný tlak soupeře pak již žluťáci zvládli a po zásluze se tak mohli radovat z vítězství. 

Závěrečný zápas turnaje pak sehráli naši žlutí i černí rytíři mezi sebou a s úsměvem na rtech, troufám si říci, že si všichni tento zápas užili. Všem hráčům patří velké díky za předvedené výkony, za přístup a maximální nasazení v každém zápase, golmanům pak díky za jisté a skvělé zákroky, které předvedli během turnaje. 

Výsledkově to pak vypadalo takt
Florbal Sokolov Black Knights-TJ Plamen Chodov 1:10
Florbal Sokolov Black Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 10:1
Florbal Sokolov Black Knights - Florbal Sokolov Yellow Knights - 1:6
Florbal Sokolov Yellow Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 15:0
Florbal Sokolov Yelow Knights- TJ Plamen Chodov 3:2.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS