Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První turnaj mladších žáků

11.10.2018 | Robert Pitoňák


Také i naši mladší žáci mají za sebou první turnaj nové sezony. První říjnovou sobotu se naše početná žluto - černá "banda" vydala do nedalekého Chodova, kde se na ně chystal již tradičně silný Chodov a dívčí Akademie FB Hurrican Karlovy Vary. Jako bonus turnaje se na závěr spolu utkali naše družstva Black Knights Florbal Sokolov a Yellow Knights Florbal Sokolov. Naši "černí rytíři", poskládání převážně z dívek a mladších hráčů z kategorie elévů, se statečně prali se silným týmem Chodova, užili si gólové hody proti dívčí Karlovarské akademii a v posledním zápase potrápili naše "žluťáky". 

Žlutí rytíři se v prvním utkání rozehřáli s týmem Hurricanské dívčí akademie a hned poté je čekal silný soupeř z Chodova, do tohoto utkání jsme v první polovině vstoupili na výbornou, kdy se nám podařilo získat rychle vedení, díky dobré kombinační hře, v druhé půlce jsme také pokračovali v dobré kombinační hře, podařilo se nám i sehrát několik přesilovek, které však na náš tým měly opačný účinek a to, že nás trochu uspaly, toho využil soupeř a ukázal také svou sílu a vyrovnal hru na hřišti i skóre na výsledkové tabuli, poslední část zápasu se naši žlutí rytíři probrali a zaveleli k útoku, kdy po krásné kombinaci obrana-útok-obrana strhnuli žluťáci vedení na svou stranu, závěrečný tlak soupeře pak již žluťáci zvládli a po zásluze se tak mohli radovat z vítězství. 

Závěrečný zápas turnaje pak sehráli naši žlutí i černí rytíři mezi sebou a s úsměvem na rtech, troufám si říci, že si všichni tento zápas užili. Všem hráčům patří velké díky za předvedené výkony, za přístup a maximální nasazení v každém zápase, golmanům pak díky za jisté a skvělé zákroky, které předvedli během turnaje. 

Výsledkově to pak vypadalo takt
Florbal Sokolov Black Knights-TJ Plamen Chodov 1:10
Florbal Sokolov Black Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 10:1
Florbal Sokolov Black Knights - Florbal Sokolov Yellow Knights - 1:6
Florbal Sokolov Yellow Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 15:0
Florbal Sokolov Yelow Knights- TJ Plamen Chodov 3:2.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
Áčko má za sebou 4 utkání, z 12 bodů získalo 11.
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS