Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První turnaj mladších žáků

11.10.2018 | Robert Pitoňák


Také i naši mladší žáci mají za sebou první turnaj nové sezony. První říjnovou sobotu se naše početná žluto - černá "banda" vydala do nedalekého Chodova, kde se na ně chystal již tradičně silný Chodov a dívčí Akademie FB Hurrican Karlovy Vary. Jako bonus turnaje se na závěr spolu utkali naše družstva Black Knights Florbal Sokolov a Yellow Knights Florbal Sokolov. Naši "černí rytíři", poskládání převážně z dívek a mladších hráčů z kategorie elévů, se statečně prali se silným týmem Chodova, užili si gólové hody proti dívčí Karlovarské akademii a v posledním zápase potrápili naše "žluťáky". 

Žlutí rytíři se v prvním utkání rozehřáli s týmem Hurricanské dívčí akademie a hned poté je čekal silný soupeř z Chodova, do tohoto utkání jsme v první polovině vstoupili na výbornou, kdy se nám podařilo získat rychle vedení, díky dobré kombinační hře, v druhé půlce jsme také pokračovali v dobré kombinační hře, podařilo se nám i sehrát několik přesilovek, které však na náš tým měly opačný účinek a to, že nás trochu uspaly, toho využil soupeř a ukázal také svou sílu a vyrovnal hru na hřišti i skóre na výsledkové tabuli, poslední část zápasu se naši žlutí rytíři probrali a zaveleli k útoku, kdy po krásné kombinaci obrana-útok-obrana strhnuli žluťáci vedení na svou stranu, závěrečný tlak soupeře pak již žluťáci zvládli a po zásluze se tak mohli radovat z vítězství. 

Závěrečný zápas turnaje pak sehráli naši žlutí i černí rytíři mezi sebou a s úsměvem na rtech, troufám si říci, že si všichni tento zápas užili. Všem hráčům patří velké díky za předvedené výkony, za přístup a maximální nasazení v každém zápase, golmanům pak díky za jisté a skvělé zákroky, které předvedli během turnaje. 

Výsledkově to pak vypadalo takt
Florbal Sokolov Black Knights-TJ Plamen Chodov 1:10
Florbal Sokolov Black Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 10:1
Florbal Sokolov Black Knights - Florbal Sokolov Yellow Knights - 1:6
Florbal Sokolov Yellow Knights - Academy FB Hurrican Karlovy Vary 15:0
Florbal Sokolov Yelow Knights- TJ Plamen Chodov 3:2.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS