Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko má za sebou 4 utkání, z 12 bodů získalo 11.

02.10.2018 | Tomáš Abrhám

Mužské Áčko vstoupilo do sezóny famózně, prvni hrací víkend vyhrálo na půdě Rokycan i Plzeňské Slavie, aby pak doma naplno ukázalo svojí sílu proti FBŠ Plzeň a TJ Jiskra Domažlice.
Důležitá výhra proti houževnaté Slavii, historicky první z této palubovky, sice v prodloužení, přesto celkem přesvědčivě,nám naznačila, že papírově silný tým si začíná sedat a fungovat na hřišti.


Komentář trenéra T.Abrháma:
Proti FBŠ Plzeň A jsme nastupovali s velkým respektem s očekáváním těžké zkoušky pro náš nově poskládáný tým. Soupeř ukázal svojí sílu v poháru, kdy přešel například přes Fbc Plzeň ( národní liga). V prvním kole divize dokázal přejet oba své soupeře velikým rozdílem skóre, což jasně ukazovalo plzeňské ambice do sezóny.
Naše stabilní defenzíva a hlavně dobře fungující systém, k tomu efektivní koncovka a značná převaha zkušeností nakonec rozhodla o hladkém průběhu, pro nás vítězného zápasu.
Soupeř nechtěl reagovat na dobře pokrytou osu hřiště, nepřišel s alternativou útoku, šlo o taktické vítězství, kdy stačilo vydržet a udeřit z protiútoků. 
Velice důležité vítězství, za nějž klukům děkuji.
Zápas s Domažlicemi byl od počátku o udržení koncentrace a nepodcenění soupeře. V uvolněném tempu jsme si došli s jistotou pro tři body.
V brance dominoval gólman Heczko, ve všech čtyřech utkáních postupně zvyšoval svoji formu a stabilitu. Nové akvizice vynikly jak bodově tak herně. Mosler přijal roli střelce, Macek opanoval zápas proti Domažlicím a Kleiner navázal na svou pověst neúnavného dříče, s obrovským přehledem o hře, tak jak ho znám po celou svou kariéru. To hlavní je ale soudržnost sokolovského jádra, které diktuje atmosféru a tvoří defenzivní páteř týmu. Což bude do dlouhé sezóny ten nejpotřebnější atribut.

Fbc Rokycany - Florbal Sokolov 3:6
FBŠ Slavie Fatpipe Plzeň - Florbal Sokolov 7:8pn
Florbal Sokolov- Florbalova škola Plzeň A 6:3
Florbal Sokolov- SK Jiskra Domažlice 9:1

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS