Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko má za sebou 4 utkání, z 12 bodů získalo 11.

02.10.2018 | Tomáš Abrhám

Mužské Áčko vstoupilo do sezóny famózně, prvni hrací víkend vyhrálo na půdě Rokycan i Plzeňské Slavie, aby pak doma naplno ukázalo svojí sílu proti FBŠ Plzeň a TJ Jiskra Domažlice.
Důležitá výhra proti houževnaté Slavii, historicky první z této palubovky, sice v prodloužení, přesto celkem přesvědčivě,nám naznačila, že papírově silný tým si začíná sedat a fungovat na hřišti.


Komentář trenéra T.Abrháma:
Proti FBŠ Plzeň A jsme nastupovali s velkým respektem s očekáváním těžké zkoušky pro náš nově poskládáný tým. Soupeř ukázal svojí sílu v poháru, kdy přešel například přes Fbc Plzeň ( národní liga). V prvním kole divize dokázal přejet oba své soupeře velikým rozdílem skóre, což jasně ukazovalo plzeňské ambice do sezóny.
Naše stabilní defenzíva a hlavně dobře fungující systém, k tomu efektivní koncovka a značná převaha zkušeností nakonec rozhodla o hladkém průběhu, pro nás vítězného zápasu.
Soupeř nechtěl reagovat na dobře pokrytou osu hřiště, nepřišel s alternativou útoku, šlo o taktické vítězství, kdy stačilo vydržet a udeřit z protiútoků. 
Velice důležité vítězství, za nějž klukům děkuji.
Zápas s Domažlicemi byl od počátku o udržení koncentrace a nepodcenění soupeře. V uvolněném tempu jsme si došli s jistotou pro tři body.
V brance dominoval gólman Heczko, ve všech čtyřech utkáních postupně zvyšoval svoji formu a stabilitu. Nové akvizice vynikly jak bodově tak herně. Mosler přijal roli střelce, Macek opanoval zápas proti Domažlicím a Kleiner navázal na svou pověst neúnavného dříče, s obrovským přehledem o hře, tak jak ho znám po celou svou kariéru. To hlavní je ale soudržnost sokolovského jádra, které diktuje atmosféru a tvoří defenzivní páteř týmu. Což bude do dlouhé sezóny ten nejpotřebnější atribut.

Fbc Rokycany - Florbal Sokolov 3:6
FBŠ Slavie Fatpipe Plzeň - Florbal Sokolov 7:8pn
Florbal Sokolov- Florbalova škola Plzeň A 6:3
Florbal Sokolov- SK Jiskra Domažlice 9:1

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS