Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko má za sebou 4 utkání, z 12 bodů získalo 11.

02.10.2018 | Tomáš Abrhám

Mužské Áčko vstoupilo do sezóny famózně, prvni hrací víkend vyhrálo na půdě Rokycan i Plzeňské Slavie, aby pak doma naplno ukázalo svojí sílu proti FBŠ Plzeň a TJ Jiskra Domažlice.
Důležitá výhra proti houževnaté Slavii, historicky první z této palubovky, sice v prodloužení, přesto celkem přesvědčivě,nám naznačila, že papírově silný tým si začíná sedat a fungovat na hřišti.


Komentář trenéra T.Abrháma:
Proti FBŠ Plzeň A jsme nastupovali s velkým respektem s očekáváním těžké zkoušky pro náš nově poskládáný tým. Soupeř ukázal svojí sílu v poháru, kdy přešel například přes Fbc Plzeň ( národní liga). V prvním kole divize dokázal přejet oba své soupeře velikým rozdílem skóre, což jasně ukazovalo plzeňské ambice do sezóny.
Naše stabilní defenzíva a hlavně dobře fungující systém, k tomu efektivní koncovka a značná převaha zkušeností nakonec rozhodla o hladkém průběhu, pro nás vítězného zápasu.
Soupeř nechtěl reagovat na dobře pokrytou osu hřiště, nepřišel s alternativou útoku, šlo o taktické vítězství, kdy stačilo vydržet a udeřit z protiútoků. 
Velice důležité vítězství, za nějž klukům děkuji.
Zápas s Domažlicemi byl od počátku o udržení koncentrace a nepodcenění soupeře. V uvolněném tempu jsme si došli s jistotou pro tři body.
V brance dominoval gólman Heczko, ve všech čtyřech utkáních postupně zvyšoval svoji formu a stabilitu. Nové akvizice vynikly jak bodově tak herně. Mosler přijal roli střelce, Macek opanoval zápas proti Domažlicím a Kleiner navázal na svou pověst neúnavného dříče, s obrovským přehledem o hře, tak jak ho znám po celou svou kariéru. To hlavní je ale soudržnost sokolovského jádra, které diktuje atmosféru a tvoří defenzivní páteř týmu. Což bude do dlouhé sezóny ten nejpotřebnější atribut.

Fbc Rokycany - Florbal Sokolov 3:6
FBŠ Slavie Fatpipe Plzeň - Florbal Sokolov 7:8pn
Florbal Sokolov- Florbalova škola Plzeň A 6:3
Florbal Sokolov- SK Jiskra Domažlice 9:1

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS