Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První kolo Poháru, první místo ve skupině!

28.08.2018 | Tomáš Abrhám

Mužské áčko vyrazilo o víkendu do Hořovic, kde postupně sehrálo čtyři utkání o postup do dalšího kola Poháru České pojišťovny. Nové akvizice se uvedly v plné parádně a Sokolov nakonec postupuje z prvního místa do druhého kola.

Vyjádření trenéra T. Abrháma:

Na turnaj jsme odjížděli v dobré sestavě, avšak stále ne v kompletní a stále dost oslabeni. Chyběl Gasparik, Kleiner, Rybka, Konvalina a brankáři Heczko s Motlem. Přesto jsme se projevili v tom správném světle. V útoku jasně dominoval Štěpán Mosler, který posbíral 14 kanadských bodů (5+9), jeho spolupráce s Pavlem Batistou (2+6) byla velice efektivní, co víc, oku lahodící. Druhá útočná posila nezůstala vůbec pozadu, Daniel Macek (6+0) si velice rozuměl v tandemu s Patrikem Soukupem (2+3), i tato spolupráce vedla ke spoustě branek. V bráně se blýsknul mladý junior Pokorný, který dokázal ustát tlak premiéry a vychytal obě svá utkání. Druhý brankář Horvát (soupiska B týmu) též dokázal v obou zápasech neprohrát a výrazně tak pomohl k celkovému úspěchu.

Z počátku byla naše hra dost rozlítaná a zbrklá, v útoku nepřesná v zakončení, ale postupem zápasů jsme se začali rovnat, obranná fáze byla stabilnější a začaly padat branky. Tým si ihned sedl, tak důležitá chemie zafungovala.

První zápas jsme remízovali s domácími Hořovicemi. Nelehký, běhavý soupeř. Problémy v zakončení a pár školáckých chyb v obraně. Výsledek 6:6 odpovídal realitě na hřišti.

Druhý zápas proti Vejprnicím postrádal florbalovost ze strany soupeře a také byla vidět naše značná fyzická převaha. Jasná převaha byla vidět i na konečném skóre 10:2. V tomto zápase jsme si alespoň mohli seštelovat mířidla, což do druhého dne určitě pomohlo.

V neděli nás nejdřív čekala FBC Unhošť, což byl podobný zápas a projev jako proti Vejprnicím. Povinné vítězství 7:4.

Poslední zápas byl rovnou zápasem o první místo v tabulce. Čekal nás soupeř, který byl značně florbalovější než soupeři předešlí. FBK Vosy Praha se s námi přetahovaly o výsledek. V poslední třetině jsme díky mnohým vyloučením soupeře dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec udržet výsledek 5:4.

Neprohra nás tedy posadila na vrchol pomyslné bedny a naznačila nám sílu týmu do soutěžní sezóny. Příští víkend nás čeká další kolo, doufejme už v plné sestavě. Soupeřem nám bude pražský Texas, zápas proběhne už v pátek 31.8.2018 v Praze – Kunraticích, držte nám palce.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS