Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První kolo Poháru, první místo ve skupině!

28.08.2018 | Tomáš Abrhám

Mužské áčko vyrazilo o víkendu do Hořovic, kde postupně sehrálo čtyři utkání o postup do dalšího kola Poháru České pojišťovny. Nové akvizice se uvedly v plné parádně a Sokolov nakonec postupuje z prvního místa do druhého kola.

Vyjádření trenéra T. Abrháma:

Na turnaj jsme odjížděli v dobré sestavě, avšak stále ne v kompletní a stále dost oslabeni. Chyběl Gasparik, Kleiner, Rybka, Konvalina a brankáři Heczko s Motlem. Přesto jsme se projevili v tom správném světle. V útoku jasně dominoval Štěpán Mosler, který posbíral 14 kanadských bodů (5+9), jeho spolupráce s Pavlem Batistou (2+6) byla velice efektivní, co víc, oku lahodící. Druhá útočná posila nezůstala vůbec pozadu, Daniel Macek (6+0) si velice rozuměl v tandemu s Patrikem Soukupem (2+3), i tato spolupráce vedla ke spoustě branek. V bráně se blýsknul mladý junior Pokorný, který dokázal ustát tlak premiéry a vychytal obě svá utkání. Druhý brankář Horvát (soupiska B týmu) též dokázal v obou zápasech neprohrát a výrazně tak pomohl k celkovému úspěchu.

Z počátku byla naše hra dost rozlítaná a zbrklá, v útoku nepřesná v zakončení, ale postupem zápasů jsme se začali rovnat, obranná fáze byla stabilnější a začaly padat branky. Tým si ihned sedl, tak důležitá chemie zafungovala.

První zápas jsme remízovali s domácími Hořovicemi. Nelehký, běhavý soupeř. Problémy v zakončení a pár školáckých chyb v obraně. Výsledek 6:6 odpovídal realitě na hřišti.

Druhý zápas proti Vejprnicím postrádal florbalovost ze strany soupeře a také byla vidět naše značná fyzická převaha. Jasná převaha byla vidět i na konečném skóre 10:2. V tomto zápase jsme si alespoň mohli seštelovat mířidla, což do druhého dne určitě pomohlo.

V neděli nás nejdřív čekala FBC Unhošť, což byl podobný zápas a projev jako proti Vejprnicím. Povinné vítězství 7:4.

Poslední zápas byl rovnou zápasem o první místo v tabulce. Čekal nás soupeř, který byl značně florbalovější než soupeři předešlí. FBK Vosy Praha se s námi přetahovaly o výsledek. V poslední třetině jsme díky mnohým vyloučením soupeře dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec udržet výsledek 5:4.

Neprohra nás tedy posadila na vrchol pomyslné bedny a naznačila nám sílu týmu do soutěžní sezóny. Příští víkend nás čeká další kolo, doufejme už v plné sestavě. Soupeřem nám bude pražský Texas, zápas proběhne už v pátek 31.8.2018 v Praze – Kunraticích, držte nám palce.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS