Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolovské Áčko hlásí zajímavé posily!

27.08.2018 | Tomáš Abrhám

Na blížící se novou sezónu podepsal mužský A tým Florbal Sokolov čtyři zvučná jména, rezonující v halách celých západních Čech, mnohdy i dál.

Rádi bychom vám představili Daniela Macka a Štěpána Moslera, hráče přicházející z prvoligových Karlových Varů, dále pak Petra Kleinera, který ještě loni oblékal dres FBC Plzeň (Národní liga) a nakonec brankáře Lukáše Heczka z Chebu.

Vyjádření šéftrenéra T. Abrháma:

Kluky samozřejmě všechny dobře znám. Štěpán je dokonce můj vůbec první, stále hrající, odchovanec, který odehrál spousty roků v sokolovské mládeži a následně i pár mužských sezón, poté oblékal dres karlovarských Hurricánů, kterým pomohl postupně až do první ligy a dnes se nám zase vrací do rodného klubu, s touhou dostat Sokolov výš.

Daniel Macek už za Sokolov odehrál také pěkných pár zápasů, v pojuniorském věku u nás hostoval, takže je pro kluky známou tváří. Je známý hlavně svou produktivitou a vytříbenou technikou, v Karlových Varech tradičně vyhrával kanadské bodování a dařilo se mu uspět i v konkurenci celé první ligy.

Oba kluci jsou levá křídla, výborně technicky vybavená a s velkými zkušenostmi z vyšších lig. Doufám v tak potřebné zvýšení efektivity a rovnoměrnější rozložení produktivity v našem týmu. Jsem přesvědčen, že jejich příchodem se rapidně zvedne kvalita útoku, na kterém bych chtěl letos stavět.

Petr Kleiner je chebský rodák a můj bývalý spoluhráč z FbC Plzeň, společně jsme válčili v první lize, takže dobře vím, co od něj mohu očekávat. Komplexní hráč s nevyčerpatelnou fyzičkou a ohromnými zkušenostmi. Centr, křídlo, bek – zvládne jakoukoliv úlohu, což je pro trenéra hráč k nezaplacení.

Lukáš Heczko je brankář chebského Akademiku, který bude letos hájit brankoviště ve dvojici s Ondrou Motlem. Kvalitní gólman, který proti nám tradičně nastupoval v lize a v přípravných zápasech. Často byl pro nás jednou z největších překážek zápasů. Nutně jsme potřebovali doplnit stabilitu v brankářské dvojici, zvýšit konkurenci a jistotu, jenž nám jediný gólman na sezónu nemohl poskytnout.

 

Osobně jsem z těchto posil nadšený, papírově je to opravdové terno, avšak až realita zápasů ukáže, zda se kluci do týmu začlení a budou týmu opravdu posilou. Stále je pro mne priorita tým a jeho duch.

Přejeme klukům úspěšné začlenění do týmu a těšíme se na společnou cestu letošní sezónou. K tomuto tématu se brzy určitě vrátíme, minimálně reportem z právě probíhajícího Poháru – prvního ostrého testu na startu sezóny.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Superliga v Plzni

V pondělí 28. 1. 2019 se od 17:00 odehraje v Plzni výjezdní televizní utkání superligy mezi naším partnerským oddílem Tatranem...

 
Tour de Club

Pomalu nám dobíhají tréninky a začíná vánoční pauza, ale už teď se můžete těšit na další Tour de Club v Sokolově !!! Zveme...

 
Prodej skladových věcí fanshopu

V pátek 14.12. proběhne v rámci tréninku na ZŠ Švabinského (6.ZŠ) od 15:30 do 17:30 prodej klubových náramků a hrnků.

 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu
 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS