Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolovské Áčko hlásí zajímavé posily!

27.08.2018 | Tomáš Abrhám

Na blížící se novou sezónu podepsal mužský A tým Florbal Sokolov čtyři zvučná jména, rezonující v halách celých západních Čech, mnohdy i dál.

Rádi bychom vám představili Daniela Macka a Štěpána Moslera, hráče přicházející z prvoligových Karlových Varů, dále pak Petra Kleinera, který ještě loni oblékal dres FBC Plzeň (Národní liga) a nakonec brankáře Lukáše Heczka z Chebu.

Vyjádření šéftrenéra T. Abrháma:

Kluky samozřejmě všechny dobře znám. Štěpán je dokonce můj vůbec první, stále hrající, odchovanec, který odehrál spousty roků v sokolovské mládeži a následně i pár mužských sezón, poté oblékal dres karlovarských Hurricánů, kterým pomohl postupně až do první ligy a dnes se nám zase vrací do rodného klubu, s touhou dostat Sokolov výš.

Daniel Macek už za Sokolov odehrál také pěkných pár zápasů, v pojuniorském věku u nás hostoval, takže je pro kluky známou tváří. Je známý hlavně svou produktivitou a vytříbenou technikou, v Karlových Varech tradičně vyhrával kanadské bodování a dařilo se mu uspět i v konkurenci celé první ligy.

Oba kluci jsou levá křídla, výborně technicky vybavená a s velkými zkušenostmi z vyšších lig. Doufám v tak potřebné zvýšení efektivity a rovnoměrnější rozložení produktivity v našem týmu. Jsem přesvědčen, že jejich příchodem se rapidně zvedne kvalita útoku, na kterém bych chtěl letos stavět.

Petr Kleiner je chebský rodák a můj bývalý spoluhráč z FbC Plzeň, společně jsme válčili v první lize, takže dobře vím, co od něj mohu očekávat. Komplexní hráč s nevyčerpatelnou fyzičkou a ohromnými zkušenostmi. Centr, křídlo, bek – zvládne jakoukoliv úlohu, což je pro trenéra hráč k nezaplacení.

Lukáš Heczko je brankář chebského Akademiku, který bude letos hájit brankoviště ve dvojici s Ondrou Motlem. Kvalitní gólman, který proti nám tradičně nastupoval v lize a v přípravných zápasech. Často byl pro nás jednou z největších překážek zápasů. Nutně jsme potřebovali doplnit stabilitu v brankářské dvojici, zvýšit konkurenci a jistotu, jenž nám jediný gólman na sezónu nemohl poskytnout.

 

Osobně jsem z těchto posil nadšený, papírově je to opravdové terno, avšak až realita zápasů ukáže, zda se kluci do týmu začlení a budou týmu opravdu posilou. Stále je pro mne priorita tým a jeho duch.

Přejeme klukům úspěšné začlenění do týmu a těšíme se na společnou cestu letošní sezónou. K tomuto tématu se brzy určitě vrátíme, minimálně reportem z právě probíhajícího Poháru – prvního ostrého testu na startu sezóny.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech

Dne 19. 1. 2019 pokračovala liga st. žáků, tentokráte dějištěm byla hala ve Štáhlavech. 

 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
Nabídka minidresíků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS