Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sokolovské Áčko hlásí zajímavé posily!

27.08.2018 | Tomáš Abrhám

Na blížící se novou sezónu podepsal mužský A tým Florbal Sokolov čtyři zvučná jména, rezonující v halách celých západních Čech, mnohdy i dál.

Rádi bychom vám představili Daniela Macka a Štěpána Moslera, hráče přicházející z prvoligových Karlových Varů, dále pak Petra Kleinera, který ještě loni oblékal dres FBC Plzeň (Národní liga) a nakonec brankáře Lukáše Heczka z Chebu.

Vyjádření šéftrenéra T. Abrháma:

Kluky samozřejmě všechny dobře znám. Štěpán je dokonce můj vůbec první, stále hrající, odchovanec, který odehrál spousty roků v sokolovské mládeži a následně i pár mužských sezón, poté oblékal dres karlovarských Hurricánů, kterým pomohl postupně až do první ligy a dnes se nám zase vrací do rodného klubu, s touhou dostat Sokolov výš.

Daniel Macek už za Sokolov odehrál také pěkných pár zápasů, v pojuniorském věku u nás hostoval, takže je pro kluky známou tváří. Je známý hlavně svou produktivitou a vytříbenou technikou, v Karlových Varech tradičně vyhrával kanadské bodování a dařilo se mu uspět i v konkurenci celé první ligy.

Oba kluci jsou levá křídla, výborně technicky vybavená a s velkými zkušenostmi z vyšších lig. Doufám v tak potřebné zvýšení efektivity a rovnoměrnější rozložení produktivity v našem týmu. Jsem přesvědčen, že jejich příchodem se rapidně zvedne kvalita útoku, na kterém bych chtěl letos stavět.

Petr Kleiner je chebský rodák a můj bývalý spoluhráč z FbC Plzeň, společně jsme válčili v první lize, takže dobře vím, co od něj mohu očekávat. Komplexní hráč s nevyčerpatelnou fyzičkou a ohromnými zkušenostmi. Centr, křídlo, bek – zvládne jakoukoliv úlohu, což je pro trenéra hráč k nezaplacení.

Lukáš Heczko je brankář chebského Akademiku, který bude letos hájit brankoviště ve dvojici s Ondrou Motlem. Kvalitní gólman, který proti nám tradičně nastupoval v lize a v přípravných zápasech. Často byl pro nás jednou z největších překážek zápasů. Nutně jsme potřebovali doplnit stabilitu v brankářské dvojici, zvýšit konkurenci a jistotu, jenž nám jediný gólman na sezónu nemohl poskytnout.

 

Osobně jsem z těchto posil nadšený, papírově je to opravdové terno, avšak až realita zápasů ukáže, zda se kluci do týmu začlení a budou týmu opravdu posilou. Stále je pro mne priorita tým a jeho duch.

Přejeme klukům úspěšné začlenění do týmu a těšíme se na společnou cestu letošní sezónou. K tomuto tématu se brzy určitě vrátíme, minimálně reportem z právě probíhajícího Poháru – prvního ostrého testu na startu sezóny.

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
Letní příprava je za dveřmi

V sekci "letní příprava" naleznete tréninkové časy jednotlivých kategorií. 

 
Tréninky během jarních prázdnin

Během jarních prázdnin, tj. v týdnu od 18.2.2019, se uskuteční pouze žlutě podbarvené tréninky. 

 
Tréninky během pololetních prázdnin

Z důvodu pololetních prázdnin se v pátek 1.2.2019 neuskuteční trénink na gymnáziu, tréninky na "šestce" se konají.

 
Ligový turnaj st. žáků ve Štáhlavech
 
Nabídka campů o letních prázdninách v Tatranu
 
Soustředění mládeže
 
Superliga v Plzni
 
Tour de Club
 
Prodej skladových věcí fanshopu
 
KLUBOVÉ FOCENÍ
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS