Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SPOLEČNĚ RYCHLEJI: Spolupráce se S Tatranem je potvrzena!

08.08.2018 | Filip Sivák

Nový projekt SPOLEČNĚ RYCHLEJI má oficiálně nového člena, kterým je Florbal Sokolov! Vyjádření obou stran a podrobnosti o projektu SPOLEČNĚ RYCHLEJI naleznete níže!

DOBRÁ VĚC SE PODAŘILA!

Takhle hodnotil oficiální ztvrzení spolupráce Sokolova a Tatranu trenér sokolovských mládežnických kategorií Robert Pitoňák"Náš tým Florbal Sokolov se zapojil do projektu "Společně rychleji" a stal se tak  partnerským oddílem florbalového velko klubu Tatran Střešovice. Pro náš oddíl se jedná o významnou událost, která by mohla přinést spoustu pozitivních změn ve vývoji našeho klubu, zejména zlepšení organizační a trenérské struktury, která je důležitá pro další vývoj hráčů i trenérů. Dalším cílem projektu je motivace hráčů napříč všemi mládežnickými kategoriemi a výkonostními úrovněmi, výběr talentovaných hráčů a otevření nových možností pro všechny oddíly zapojené v tomto projektu."

PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ!

Tato slova volil po své první návštěvě v Sokolově šéftrenér tatranské akademie Martin Czeczinkar: "Z naší první návštěvy jsme spolu s Bárou Zabavskou byli velice překvapeni, jak jsou kluci na tom dobře. Především pohybově, jak spolu spolupracují a táhnou za jeden provaz. Robertova osobnost, jeho velmi přátelský vztah s hráči se odrážel ve slušnosti, vděčnosti a pokory v průběhu celého tréninku nejen k nám, ale i ke všem zúčastněným." Spolupráce v rámci projektu SPOLEČNĚ RYCHLEJI se již začíná naplno projevovat: "Vše zatím probíhá tak, jak napovídá název projektu. Jeden z talentovaných hráčů si mohl splnit sen a zahrát si s námi turnaj Prague Games. Na prázdninovém Open Campu jsme trenérsky spojili síly a předali si další zkušenosti."

Bližší informace o celém projektu SPOLEČNĚ RYCHLEJI naleznete na webu Tatranu Střešovice (zde)

https://www.tatranflorbal.cz/clanek.asp?id=SPOLECNE-RYCHLEJI%3A-Spoluprace-se-Sokolovem-je-potvrzena%21--1725 

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS