Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První hrací víkend dorostenců

08.10.2017 | Tomáš Abrhám

Dorostenci v prvním zápase minutu před koncem srovnali skóre s FBC Plzeň na 5:5 a připsali si tak první letošní body do tabulky. Významně přispěl hattrickem Aleš Hoch. Svůj druhý zápas vyhráli a to proti záloze z Karlových Varů, celkově tak vezou z Šumavy 4 krásné body!

Vyjádření trenéra Matěje Voborníka: 
Kluci do jednoho makali, bránili v pěti a výborně napadali, dost míčků jsme sbírali v soupeřově rozích. V oslabeních jsme vstřelili tři branky, což je úctyhodná statistika ze dvou zápasů. Trošku nás trápil pohyb útočníků bez balónku, ale na tom budeme pracovat. Brankáři Radkov a Pokorný oba podrželi a vychytali tak první letošní body. Dvě branky vstřelil starší žák Jan Sedlák a kvalitně odehrál turnaj i jeho spoluhráč ze st. žáků Kuba Belanec. Chebské akvizice Benda a Kroupa do týmu zapadli, jak v juniorce, tak dnes v dorostu. Celý tým působí velice kompaktně. 
Děkuji klukům za super den a super výkony.

Aleš Hoch (4+1), Hlavsa (1+4), Sedlák (2+0), Benda (2+0), Vrbický (0+2), Rachůnek (0+2), Kadlec (1+0), Doubek R. (1+0) 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS