Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První hrací víkend mužů A

25.09.2017 | Tomáš Abrhám

Florbal Sokolov Muži A vs Florbal Koberovy 4:3! Ve svém druhém víkendovém zápase proti Florbal Koberovy muži nezaváhali a berou první tři body v právě započaté sezóně.

Komentář trenéra T. Abrháma:
Výkon to nebyl dobrý, hráli jsme zběsile, nahoru- dolů, což s florbalem nemá mnoho společného. Proto jsme se tahali celý zápas o výsledek a rozhodnuto nebylo ještě v poslední minutě. Takovéto zápasy musíme uhrát takticky správně, ne se nechat stáhnout ke stylu soupeře. Kvantum osobních hrubek nám vzal klid na hokejce a my nakonec museli zápas složitě otáčet.
Jediné plusy vidím v celkem dobře zahraných přesilových hrách, potom ve výborném výkonu našeho brankáře Ondry Motla a v nové posile týmu v podobě Marka Rybky, který vnesl do naší hry tolik potřebný klid a přehled.
Zápas proti Děčínu (4:5) byl paradoxně lépe zvládnutý.
Co je ale důležité, to jsou tři vydolované body, historie se nebude ptát jak moc hezký zápas to byl. Úkol splněn.
Děkuji divákům i pořadatelům za výbornou kulisu a podporu!

 
Nejbližší utkání
Aktuální články
KLUBOVÉ FOCENÍ

V pondělí 12. 11. 2018 proběhne od 16:00 na ZŠ Běžecká (Barevka) týmové focení klubu. Hráči nechť dorazí v týmovém oblečení (triko,...

 
Nabídka minidresíků

Hledáte ideální dárek k Vánocům nebo si jen chcete zvelebit auto či pokojík? Nabízíme jednu z možností ;-) Možnost objednávky zde.

 
Spolupráce s Tatranem Střešovice - turnaj ve švédském Göteborgu

Náš klub byl v rámci spolupráce osloven ohledně doplnění družstev Tatranu na mezinárodním turnaji ve švédském Göteborgu, jedná se o...

 
Provoz během podzimních prázdnin
 
Shrnutí - obě družstva mladších žáků o víkendu na place
 
Starší žáci letos poprvé v 1. výkonnostním koši
 
Informace pro kategorii přípravky
 
Informace pro kategorii mladších žáků
 
Informace k víkendu - mladší žáci
 
První turnaj mladších žáků
 
 
TJ Baník Sokolov - kontakt: klub@florbalsokolov.cz RSS